Autor: 1 kwi 2018

01.04.2018 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Alleluja!!! Chrystus zmartwychwstał!!! Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim parafianom oraz gościom przebywającym w tym czasie na terenie naszej parafii życzę wielu Łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.
  2. Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na remont kościoła.
  3. Jutro – w Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy niedzielny.
  4. Ofiary z jutrzejszej tacy przeznaczone są  na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  5. W dniu jutrzejszym odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post. Można spożywać pokarmy mięsne.
  7. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.
  8. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i uroczystego sprawowania tegorocznych Świąt Paschalnych: chórowi parafialnemu, służbie kościelnej i liturgicznej, wszystkim, którzy trzymali straż i modlili się przy Bożym Grobie i w kaplicy adoracji oraz wszystkim, którzy przygotowywali liturgię i brali w niej czynny udział. Dziękuję strażakom, którzy trzymali straż przy Bożym Grobie w Opawie.
  9. Miszkowice: Dziękuję osobom przygotowującym Boży Grób i Ciemnicę: Berdychowski Jan, Kurasz Henryk, Góralski Mieczysław, Szewczyk Mateusz, Mordarski Krzysztof, Mrówka Olimpia i Paulina, Król Marta, Marzec Anna, Błońska Renata, Kowal Bogusława, Król Halina. W Opawie m. od 63 do 85.
  10. W Niedamirowie dziękuję za posprzątanie kaplicy paniom Renacie Berdychowskiej i Sylwii Bołoz.
  11. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Złożyli je jeszcze: Grzybek Józefa, Wacławik Maria, Błońska Renata,  Jaroszewicz Danuta, Marzec Anna oraz anonimowie ofiarodawcy.
  12. Do naszej parafii Ksiądz Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki – Metropolita Lwowski przywiezie relikwie św. Jana Pawła II  9 kwietnia o godz. 17.00. Dziękuję za złożenie ofiar na ten cel oraz za ufundowanie relikwiarza i relikwiarium następującym osobom: Król Halina i Henryk, Mrówka Olimpia i Krzysztof, Koch Magdalena i Sergiusz, Król Marta i Zbigniew, Marzec Anna, Pakiet Grażyna, Król Teresa i Szymczak Piotr, Wacławik Maria oraz anonimowi ofiarodawcy.
  13. W zakrystii można nabyć książki o św. Janie Pawle II.
  14. W sobotę  o godz. 18.00 próba dla kandydatów do Bierzmowania.
  15. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła oraz za ofiary następującym osobom: Borys Paweł i Kornel, Lizoń Stanisław, Król Teresa, Osmolak Katarzyna, Janusz i Leszek, Pakiet Grażyna, Zych Janusz i Bożena i Dawid. Zapraszam w sobotę na 9.00 rodziny z Miszkowic z nr  od 1 do 15.

01.04.2018 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Opawa         10.30 – ++ bracia: Jan i Stanisław oraz Rodzice: Talar

Miszkowice  12.00 – 25 lecie ślubu Edyty i Janusza Lechman – od rodziny

02.04.2018 – Poniedziałek Wielkanocny

Miszkowice    9.00 – + Walessa Piotr – 2 r.śm.

Opawa         10.30 – ++ Genowefa i Jan Kociołek – od Oli z rodziną

Chrzest : Maja Malisz

Miszkowice  12.00 – + Stanisława Ozgowicz – rocznica śmierci

04.04 – Środa        18.00 – Miszkowice: za zmarłych polecanych w wypominkach (17.30 – różaniec)

05.04 – Czwartek   16.30 – Opawa: + Maria Giemzik – 1 r.śm.

18.00 – Miszkowice: o powołania (adoracja do19.00)

06.04 – I Piątek      16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od Marioli

18.00 – Miszkowice: ++ z rodz. Fedoruk: Marcelina, Piotr i Michał – od Kazimiery Fedoruk

07.04 – Sobota       16.30 – Opawa: za zmarłych polecanych w wypominkach (16.00 – różaniec)