Autor: 27 maj 2018

27.05.2018 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. W naszej parafii obchodzimy dzisiaj Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej o godz. 12.00 w kościele w Miszkowicach. Nabożeństwo Majowe będzie odprawione bezpośrednio po uroczystości I Komunii. Od poniedziałku trwać będzie Biały Tydzień dla dzieci komunijnych. Dzieci przychodzą codziennie na majówkę i mszę św.
  2. Próba dla dzieci  Rocznicowych we wtorek o 16.00.
  3. Uroczystość BOŻEGO CIAŁA  w czwartek – Msze święte z procesją do czterech ołtarzy w Opawie o godz. 10.00 i w Miszkowicach o godz. 12.00. Ołtarze przygotowują: w Opawie rodziny, które pełnią w tym roku dyżur, a w Miszkowicach: I ołtarz – Róża Świętej Urszuli i Mieszkańcy Miszkowic, II ołtarz – Róża św. Michała i mieszkańcy Miszkowic, III ołtarz – mieszkańcy Paprotek i Paczynia, IV ołtarz mieszkańcy Jarkowic. W Miszkowicach kościół będzie rano otwarty od 8.00 do 9.00. Proszę, aby przygotowanie ołtarzy odbywało się w środę; w czwartek wykonujemy tylko prace konieczne.
  4. Uroczystość Rocznicy pierwszej Komunii świętej odbędzie się w Boże Ciało w Miszkowicach o godz. 12.00.
  5. Próba sypania kwiatów dla dzieci komunijnych i rocznicowych w środę w Miszkowicach o 17.00.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  7. Za tydzień  pierwsza niedziel miesiąca.
  8. Dziękuję za przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości rodzinom dzieci komunijnych. W tym tygodniu kościół sprzątają i dekorują rodziny dzieci rocznicowych.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Jamro Ewa, Twardochleb Anna, Krug Małgorzata, Schabińska Elzbieta. Zapraszam kolejne trzy rodziny.

27.05.2018 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Miszkowice    9.00 – ++ Helena i Stanisław Kruczek, Stanisława Stasiak

Opawa         10.30 – + Zbigniew Pietrulewicz – 2 r.śm. – od Teresy z rodziną

Miszkowice  12.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii świętej

28.05 – poniedz.      18.00 – Miszkowice: w intencji dzieci Komunijnych

29.05 – wtorek          18.00 – Miszkowice: w int. Róży Różańcowej św. Urszuli Ledóchowskiej

30.05 – środa           16.00 – Miszkowice: w intencji dzieci Komunijnych, ich rodziców i rodzin

31.05 – czwartek  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Pana – Boże Ciało

Opawa         10.00 – w intencji Parafian

Miszkowice  12.00 – Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii świętej

01.06 – piątek           16.30 – w intencji Róży Różańcowej pani Janiszewskiej

18.00 – Miszkowice: w intencji dzieci Komunijnych

02.06 – sobota         16.00 – Miszkowice: + Stanisław Ozgowicz – w miesiąc po śmierci

03.06.2018 – IX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Wiesław Majerski – 2 r.śm.

Opawa         10.30 – 1). Bronisław Skoczeń – od rodziny Balcerzaków i Sułków,   2). ++ Władysława i Emilia Tobiasz, Paulina i Jan Trojan,   3). 18 r. urodzin – Paweł Dąbrowski – od rodziny,    4). + Marek Jamro – imieninowa – od żony,    5). ++ Stanisław i Krzysztof (9 r.śm.) Jeznach,     6). ++ z rodziny Guśtak, Plizga, oraz Michalina i Stanisław Sikora,    7). ++ Fedoruk Paweł i Petronela, Zbiejczyk Stanisław i Andrzej

Miszkowice  12.00 – ++ z rodziny Bielskich