Autor: 14 lip 2018

15.07.2018– XV Niedziela zwykła

1. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów po każdej mszy świętej i modlitwy do świętego Krzysztofa o szczęśliwe podróżowanie i bezpieczną jazdę. W Lubawce na Podlesiu poświęcenie pojazdów po mszy św. o godz. 17.00.
  2. Festyn Parafialny, już IX odbędzie się w tym roku w niedzielę 12 sierpnia. W czasie Festynu wystąpią  zespoły: SZYSZAK  i  SACHIEL.
  3. Zapraszam do udziały w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 29.07 – 07.08.2018.
  4. Wielki Odpust Krzeszowski w dniach od 13 do 15 sierpnia. Szczegóły na plakatach.
  5. Dla młodzieży jak o roku przygotowywane jest Spotkanie Młodych w Legnickim Polu w dniach od 23 do 26 sierpnia.
  6. W miesiącu lipcu i sierpniu kancelaria czynna tylko w soboty od 19.00 do 20.00.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Zbiejczyk Janina, Jordan Jan, Antkowiak Beata, Popławski Andrzej, Rumińska Patrycja.  Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 21 do 60.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: .

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

W Sakramentalny Związek Małżeński pragną wstąpić:

1. Andrejczuk Sebastian, zam. w Opawie i Zarzycka Amelia, zam. w Raszowie – zap.III

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić ks. Proboszczowi.

15.07.2018 – XV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Stefania i Piotr, Wojciech, Bronisław i Grażyna Skoczeń

Opawa         10.30 – + Ostowska Henryka – imieninowa – od córki z rodziną

Miszkowice  12.00 – ++ Władysław Popławski, Władysław Niemiec – z racji imienin