Autor: 4 maj 2019

05.05.2019 – III Niedziela Wielkanocna – Biblijna

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną. Rozpoczyna ona XI Tydzień Biblijny pod hasłem: ”Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego”. We wszystkich kościołach naszego Kraju przeżywamy dziś Trzeci Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Aby się włączyć w narodowe czytanie weźmy przy wyjściu z kościoła karteczki z zaznaczonymi fragmentami Ewangelii św. Jana i odczytajmy je w domu jako Słowo Boże skierowane osobiście do każdego z nas.
  2. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca po mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca. Natomiast adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Nabożeństwa Majowego o godz. 17.30 w Miszkowicach.
  3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii św. w środę o godz. 17.00 w Miszkowicach.
  4. Spotkanie dla dzieci komunijnych w czwartek o godz. 17.00 w kościele w Opawie. Egzaminy w sobotę o godz. 10.00 na plebanii.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę: w Miszkowicach o godz. 12.00 i w Opawie o godz. 15.00.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Grażyna Jede, Agnieszka Dytko, Jerzy Wójcik. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z  Miszkowic z nr od 71 do 75.
  7. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę kolejne trzy rodziny z Niedamirowa.

05.05.2019 – III Niedziela Wielkanocna – Biblijna

Miszkowice    9.00 – ++ Aniela, Andrzej , Józef  – z rodziny Borys

Opawa          10.30

1). + Olszak Stanisław – od rodziny,

2). ++ Weronika, Stanisław, Elżbieta i Franciszek Kwaśniccy, Tadeusz  Liber    i   ++ z rodz. Nakoniecznych,

3). ++ Tobiasz Irena i Jan,

4). + Zofia Zieleń – od córki (imieninowa)

5). ++ z rodz. Znamirowskich, Anna, Józef, Aleksander, Józef, Maria, Genowefa, Jan Kociołek, Bronisław Skoczeń oraz Janina, Franciszek, Zbigniew, Piotr, Zdzisław Grażyna z rodz. Guśtaków

6). W intencji Panu Bogu wiadomej,

7). + Edward Malisz – od syna  rodziną

8). ++ z rodz. Jeznach: Krzysztof i Stanisław, z rodz. Schabińskich: Zofia, Władysław, Zygmunt, Halina i Mirosław

9). + Zdzisław Wąsowicz i ++ przodkowie

10). W intencji Panu Bogu wiadomej

Miszkowice  12.00 – + Stanisław Wilk – z racji imienin – od żony i dzieci

06.05 – poniedz.

18.00 – Miszkowice: ++ Stanisława Kowalik (imieninowa), Halina i Józef Parzych

07.05 – wtorek

18.00 – Miszkowice: ++ Zdzisław Czarniecki, Jan Kołodziejczyk i Jan Koszela – w r.śm.

08.05 – środa               Uroczystość św. Stanisława bpa i m., głównego patrona Polski

18.00 – Miszkowice: + Stanisław Wacławik – od Marii Mitka

09.05 – czwartek