Autor: 23 cze 2019

23.06.2019 – XII Niedziela zwykła

1. Zapraszam do składania podpisów w sprawie obrony dzieci przed demoralizacją i pedofilią. Listy znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Dzięki temu podpisowi możesz uratować jakieś dziecko lub wiele dzieci. Obojętność na ten apel będzie grzechem zaniedbania czynienia dobra i przyłożeniem ręki do cierpienia niewinnych dzieci.
  2. w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  3. Procesje na zakończenie Oktawy Bożego Ciała w obydwu kościołach w czwartek po Mszy św.
  4. Cykl Nauk Przedmałżeńskich rozpoczyna się w naszej parafii w najbliższą sobotę – 29.06.2019r. o godz. 19.00 w kościele w Miszkowicach. W Naukach mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 rok życia. Zapraszam szczególnie pary niesakramentalne, ale także każdego, kto w najbliższych latach pragnie zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński. Zaświadczenia wydawane po tych naukach mają ważność do końca życia.
  5. Dzisiaj do nabycia czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Maria Wacławik i Rodzina Ozgowicz. Zapraszam do sprzątania kościoła rodziny z Miszkowic z nr od 123 do 135 oraz rodziny, które nie mogły przyjść w wyznaczonym czasie.
  2. Dziękuję za sprzątanie i udekorowanie kościoła rodzinom państwa Młodych: Arkadiusza Stasikowskiego i Patrycji Henschke.

23.06.2019 –  XII Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – + Józef Stołpiec – z okazji Dnia Ojca – od córki i syna z rodzinami

Opawa          10.30 – + Bronisław Skoczeń – od córek z rodzinami

Miszkowice  12.00 – + Jan Mazur – imieninowa – od żony, synów i synowej