Autor: 29 cze 2019

07.07.2019 – XIV Niedziela zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. W czasie adoracji modlimy się za ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii.
  2. Pod petycją w sprawie obrony dzieci zebraliśmy 118 podpisów, w tym 5 niekompletnych.
  3. Nauki przedmałżeńskie w sobotę o godz. 19.00 na plebanii w Miszkowicach.
  4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna w soboty o godz. 20.00- 20.30.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej i Komitetu Organizacji Festynu w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 na plebanii .
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Zofia Rogas, Edyta Kogut, Katarzyna Teterycz-Dytko. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 1 do 11.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Małgorzata Majda, Bernadetta, Katarzyna, Sebastian, Krzysztof Włodarczyk, Zieleń Zofia.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić: Król Piotr zam. w Miszkowicach i Ziemnik Małgorzata, zam. w Szarocinie – zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach powinien to zgłosić ks. Proboszczowi.

07.07.2019 –  XIV Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Maria Błońska (25 r.śm.), Jan Błoński, ++ Janina i Wiesław Kluba,

++ Danuta i Jan Pacek

Opawa          10.30 –  1). + Ostowska Henryka – od córki z rodziną,

2). ++ z rodz. Hajduków: Piotra, Jana i Władysławę – imieninowa,

3). ++ Król Józef, Mieczysław, Kamil oraz Marek Jamro,

4). ++ Najdycz Antoni i Stefania,  ++ Bocheński Marian i Zofia,

5). ++ Zofia Marian Bocheńscy i Adam Motak,

6). ++ Felicyta i Stefan Majerscy,

7). Roczek Tosi,

8). 95 r. ur. Firszt Anna o zdrowie i Boże bł.,

9). ++ Firszt Jan, Stanisław Edward i Eugeniusz,

10). ++ Helena, Tadeusz, Henryk i Adam Kociołek,

12). ++ Cisowska Stanisława i Jan oraz Maria Plich i Florian,

13). Podziękowanie za ocalenie życia i z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla Konrada – od babci

Miszkowice  12.00 – Zbigniew Król – o zdrowie i Boże błogosławieństwo

08.07 – poniedz.      16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od kolegi z klasy Eugeniusza Barnach z rodziną

18.00 – Miszkowice: + Jadwiga Wacławik – od rodziny Mitka z Siedlęcina

13.07 – sobota         16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od Ani i Łukasza Barnach z synem

18.00 – Miszkowice: + Jadwiga Wacławik – od Antoniego Fijasa z Gdyni

14.07.2019 –  XV Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Łosiak Wanda i Władysław

Opawa          10.30 – ++ Jan i Krystyna Biel, Paweł Biel i przodkowie

Miszkowice  12.00 – ++ Olejnik: Paweł, Michał, Katarzyna, Maria i Józef.

30.06.2019 – XIII Niedziela zwykła

1. Zapraszam na ostatnie uroczyste Nabożeństwo Czerwcowe dzisiaj na godz. 17.30 do kościoła w Miszkowicach.
  2. Dzisiaj ostatni dzień składania podpisów w sprawie obrony dzieci przed demoralizacją i pedofilią. Listy znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godz. przed Mszą św.
  4. Nauki przedmałżeńskie w sobotę o godz. 19.00 na plebanii w Miszkowicach.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
  6. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiary i kwiaty następującym osobom: Schabińska Stanisława, Borek Irena, Walessa Urszula, Zofia Rogas. Zapraszam do sprzątania kościoła rodziny z Miszkowic z nr od 123 do 135 oraz rodziny, które nie mogły przyjść w wyznaczonym czasie.
  2. Dziękuję za sprzątanie koscioła i za kwiaty następującym osobom: ………………….

30.06.2019 –  XIII Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Władysław Niemiec i Władysław Popławski – imieninowa

Opawa          10.30 – ++ z rodziny Grochowskich: Augustyn, Maria i Józef

Miszkowice  12.00 – ++ Jan Mazur  i Janusz Popławski – z racji Dnia Ojca – od dzieci

13.00 – Chrzest: Blanka Stanisława Zyskowska

02.07 – wtorek          18.00 – Miszkowice: + Jan Smaga – w miesiąc po śmierci

03.07 – środa           18.00 – Miszkowice: dziękczynno-błagalna – o zdrowie i Boże bł.

04.07 – czwartek      16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od Iwony i Mariusza Barnach z rodziną

18.00 – Miszkowice: w intencji powołań

05.07 – piątek           16.30 – Opawa:  + Bronisław Skoczeń – od Angeliki i Mirosława Barnach z rodziną

18.00 – Miszkowice: + Franciszek Filipowicz – r. śm.

06.07 – sobota         16.30 – Opawa: ++ Stefania, Piotr, Bronisław, Wojciech i Grażyna z rodz. Skoczeń

07.07.2019 –  XIV Niedziela  zwykła

++ Danuta i Jan Pacek

Opawa          10.30 –  1). + Ostowska Henryka – od córki z rodziną,