Autor: 8 wrz 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2019 – XXIII Niedziela zwykła

1. Dziękuję nauczycielom, którzy odpowiedzieli na moje zaproszenie i brali udział we mszy św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego: Aldonie Ochmańskiej, Wiolettcie Popławskiej i Krzysztofowi Szkarłatowi.
  2. Dziękuję pani poseł Marzenie Machałek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, za wsparcie duchowe i za pomoc w uzyskaniu dotacji na remont kościoła. Pamiętamy w modlitwie szczególnie w pierwsze niedziele miesiąca. Niech Bóg błogosławi w pełnej poświęcenia służbie dla dobra Polski i Polaków.
  3. W tym roku szkolnym Pierwsza Komunia święta będzie połączona z Rocznicą Komunii i odbędzie się ona w Miszkowicach 24 maja o godz. 12.00 i w Opawie 31 maja o godz. 10.30.
  4. Zbiórka elektrosprzętu i  elektrośmieci z przeznaczeniem na misje odbędzie się dnia 10 września  (wtorek) od rana – do 11 września (środa) do godz. 10.00. Sprzęt będziemy składać na przygotowane palety na parkingu przy kościele w Miszkowicach. Zachęcamy do posprzątania pomieszczeń i pozbycia się niepotrzebnych, zużytych przedmiotów: sprzęt RTV, AGD, komputery, telewizory, pralki, lodówki, kuchenki, radia, miksery, suszarki, telefony, urządzenia elektryczne i elektroniczne działające kiedyś na prąd lub na baterie.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiary i kwiaty następującym osobom: Ochmańska Aldona i Jan, Waśkowska Maria. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr  od 161. Do 170.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom:

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

Izabela Pajor, zam. w Miszkowicach i Łukasz Żurakowski, zam. w Legnicy. Zapowiedź III.

08.09.2019 –  XXIII Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Marcin Król – r.śm. oraz Franciszek, Piotr i Jacek

Opawa          10.30 – + Fluder Hieronim

Miszkowice  12.00 – ++ Rozalia Barnowska i Ryszarda Jacewicz – z racji im. i urodzin

10.09 – wtorek          15.00 – Opawa: Msza pogrzebowa + Rębilas

11.09 – środa                       14.00 – Miszkowice: Msza pogrzebowa + Alicja Furmankiewicz

18.00 – Miszkowice: + Jadwiga Wacławik – od rodziny Wacławik z Krakowa

12.09 – czwartek      16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od pracowników firmy Barnach 2/10

18.00 – Miszkowice: + Jadwiga Wacławik – od rodziny Wacławik z Mszany Dolnej

13.09 – piątek           18.00 – Miszkowice: + Jadwiga Wacławik – od rodziny Fijas z Gniewkowa

14.09 – sobota         15.00 – Miszkowice: ślub: Król – Ziemnik

18.00 – Miszkowice: + Jadwiga Wacławik – od rodziny Wacławik z Podobin

15.09.2019 –  XXIV Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – + Krystyna Bednarz – r.śm.

Opawa          10.30 – + Jan Kociołek

Miszkowice  12.00 – + Małgorzata Kur