Autor: 29 wrz 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019 – XXVI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy Odpust ku czci św. Michała Archanioła i Wszystkich Świętych. Uroczysta Msza św. o godz. 13.00.
  2. Dziękuję wszystkim osobom, które pomagały  w przygotowaniu uroczystości odpustowej.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Osmolak: Marcelina, Sergiusz, Katarzyna, Janusz, Borys Bogusława, Borys Paweł, Rokicka Ludwika, Edyta Topolska, Lizoń Ewa, Marek Mazur, Mirosława Berdychowska, Katarzyna Berdychowska,  Ania Szostak, Krystyna Berdychowska. Dziękuję panom, którzy pracowali przy budowie masztów flagowych: Berdychowski Sławomir, Ferdynand Król, Henryk Kurasz, Piotr Szymczak, Mirosław Pakiet, Krzysztof Flis.
  4. We wtorek rozpoczyna się miesiąc Różańcowy. Nabożeństwa będą odprawiane pół godz. przed Mszą św. W październiku będziemy się modlić w intencjach misyjnych. Jest to bowiem Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny ogłoszony przez papieża Franciszka.
  5. W tym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 10.00.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
  7. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 1 do 15.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom:

29.09.2019 –  XXVI Niedziela  zwykła

Opawa                10.30 – ++ Elżbieta i Jan Przemyślak – od syna z rodziną

Miszkowice  Msza św. Odpustowa ku czci św. Michała Archanioła i Wszystkich Świętych:

13.00 – 1).  W intencji parafian

2).  ++ Stefania, Michał, Janusz Popławscy

3).  ++ Helena, Władysław, Kazimierz, Henryk Popławscy

4).  ++ rodzice: Michalina i Jan Król

5).  + Jan Gryzik

01.10 – wtorek          16.30 – Opawa: w int. zmarłych polecanych w wypominkach (16.00– Różaniec)

18.00 – Miszkowice: w int. ++ polecanych w wypominkach (17.30– Różaniec)

02.10 – środa           18.00 – Miszkowice: + Zofia Nasypana (1 r.śm.) i Edmund

03.10 – czwartek      16.30 – Opawa: + Rozalia Cycoń – w miesiąc po śmierci

04.10 – piątek           16.30 – Opawa: + Krzysztof Rębilas – w miesiąc po śmierci

18.00 – Miszkowice: + Alicja Furmankiewicz – w miesiąc po śmierci

05.10 – sobota         12.00 – Opawa: z okazji uroczystości ogłoszenia Opawy Najpiękniejszą Wsią

Dolnośląską

06.10.2019 –  XXVII Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – od Róży św.Michała w intencji wszystkich członkiń żywych i zmarłych

Opawa          10.30 – 1). + Daniszewska Aneta – 11 r.śm. – od chrzestnego z rodziną      2). ++ Michalina i Stanisław Sikora – od dzieci z rodziną,     3). ++ Janina, Józef, Janusz Jamro – rocz. śm.,                  4). + Król Piotr – 2 r.śm. –od rodziny,     5). + Krug Mieczysław – od córki Ani Twardochleb z rodziną,       6). ++ Irena Sałajczyk, Władysław, Emilia, Józef Tobiasz,    7). ++ Julia, Zbigniew Pietrulewicz, Stanisława, Władysław, Zygmunt, Adam Gawron i Maria Rusnarczyk,    8). + Krzysztof Rębilas –od żony i dzieci,         9). Intencja z kartki,    10). O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki.

Miszkowice  12.00 – + Jan i Janusz Michalik – r.śm.