Autor: 27 mar 2020

Przypominam że dzisiaj śpimy o godzinę krócej.

Jeżeli dostanę zgłoszenia zapotrzebowania na dodatkową Mszę św., to odprawię ją o godz. 13.00 w Opawie.

=============================================================================

Ogłoszenia zamieszczę później, a na razie przypominam o dyspensie dla każdego od uczestnictwa  we  Mszy świętej. Jednocześnie ogłaszam, że przygotowałem ponad 20 funkcji, które należą do obsługi Mszy świętej. Ograniczenie co do liczby osób na Mszy świętej nie dotyczy osób sprawujących posługę.

Proszę przy wejściu do kościoła wybrać jedną z kartek znajdujących się w pojemniku i wypełnić w czasie Mszy św. posługę tam opisaną. Po Mszy św. odkładamy kartki na miejsce. Są one wielokrotnego użytku.

Osoby posługujące mogą skorzystać z odkażacza do rąk w sprayu przed liturgią jak i po jej zakończeniu, a nawet w trakcie. Odkażacz w pomarańczowej buteleczce znajduje się przy ołtarzu po lewej stronie tam gdzie przybory do mycia rąk.

=============================================================================

Moi drodzy. Z powodu mniejszej ilości służby liturgicznej w kościele lub jej braku, będę wyznaczał wiernych do obsługi liturgii i Mszy świętej.  Zapraszam by się samemu zgłaszać. Wiernych obsługujących liturgię nie wlicza się do ogólnej liczby uczestników.

============================================================================