Autor: 9 maj 2020

10.05.2020 – V Niedziela Wielkanocna

1. Dla rodziców dzieci klasy czwartej, którzy pragną w sposób uroczysty obchodzić Rocznicę Komunii św. spotkanie dzisiaj po Mszy św. 10.30 i 12.00.
  2. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Majowe w Intencji dziękczynnej za św. Jana Pawła II z racji rocznicy jego urodzin.
  3. Zacznijmy już powracać do kościoła. Szczególnie przyprowadzajmy dzieci. W naszych kościołach na Mszy św. wewnątrz może być w Miszkowicach 25 osób a w Opawie 30 osób. Jednak nasze kościoły mają dobre nagłośnienie na zewnątrz i przygotowane miejsca do siedzenia. Tam może być więcej osób byle zachować odstępy. Mieszkający pod jednym dachem mogą być blisko siebie.
  4. Pierwsza Komunia św. w Miszkowicach odbędzie się 4 października o godz. 12.00.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę pani Aldonie Ochmańskiej. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu Krzysztofowi Flisowi. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 26 do 34.
  6. Dziękuję za troskę o kwiaty w kościele następującym osobom: Sylwia Bołoz, Renata Berdychowska, Kazimiera Hajduk, Ewa Jamro. Dziękuję za sprzątanie wokół kościoła – uprzątnięcie gałęzi – następującym osobom: Arleta Sikora, Piotr Król – sołtys, Mrówka Czesław, Milena i Bartek Sikora, Filip i Bartek Król. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę rodziny z Opawy z nr od 9 do 13.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:                                                                        Piotr Baranowski i Małgorzata Jasowicz  zamieszkali w Paczynie – zapowiedź I.                        Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien jak najszybciej zgłosić to ks. Proboszczowi.

10.05.2020 – V Niedziela Wielkanocna

Miszkowice    9.00 –  ++ Rodzice: Stanisław i Helena Kruczek

Opawa          10.30 –  + Edward Malisz – 2 r.śm. – od żony i dzieci

Miszkowice  12.00 – + Stanisław Wilk – z racji imienin – od żony i dzieci z rodzinami