Autor: 8 sie 2020

09.08.2020 – XIX Niedziela zwykła

1. W przyszłą niedzielę 16 sierpnia odbędzie się koncert CAPELLA CRACOVIENSIS o godz. 16.00 w kościele w Miszkowicach. Ten krakowski zespół wokalno-instrumentalny pod dyrekcją Jana Tomasza Adamusa przedstawi koncert muzyki klasycznej m.in. Mszę Mozarta. Szczegóły na plakatach. Koncert ma trzy części. Będą one wykonywane w Miszkowicach, Lubawce i Chełmsku. Artyści mają nadzieję, że melomani pojadą do tych miejscowości. Proszę by 10 minut przed koncertem zając już miejsca w ławkach. Koncert potrwa maksymalnie 40 minut. Koncert będzie nagrywany dla facebooka.
  2. Kolejne elementy ołtarza w Miszkowicach zostały oddane do konserwacji i renowacji.
  3. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy świętych niedzielny. W tym dniu Odpust w Krzeszowie. Szczegóły na plakacie.
  4. Do sprzątania kościoła z OnZ nie pojawił się nikt. Dziękuję za awaryjne sprzątanie Piotrowi Szymczakowi i Krzysztofowi Flisowi oraz za kwiaty pani Mariannie Nowotnej. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 1 do 21.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Król Grażyna, Twardochleb Anna, Jamro Ewa. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne trzy rodziny z Opawy.

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

Dorota Jadeszko, zam. w Opawie i Maciej Styrna, zam. w Czadrowie  – zapowiedź I.

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien jak najszybciej zgłosić to ks. Proboszczowi.

09.08.2020 – XIX Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – + Czereb Stanisława – urodzinowa

Opawa           10.30 – + Hieronim Fluder – r.śm. – od żony

Miszkowice  12.00 – ++ Krystyna Brotoń i Cezary Postrożny

14.08 – piątek           18.00 – Miszkowice: 10 rocznica ślubu Jagody i Piotr, roczek Lilianny, 3 urodziny Adasia i 35 rocznica ślubu Marioli i Mariusza (rodziców)

15.08.2020 – sobota Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Miszkowice     9.00 – + Marek Dytko – 9 r.śm.

Opawa           10.30 – ++ Jamro Jan i Maria

Miszkowice   12.00 – + Gryzik Maria – 1 r.śm. – z racji imienin

16.08.2020 – XX Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – 40 rocznica ślubu Katarzyny i Janusza