Autor: 20 wrz 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.09.2020 – XXV Niedziela zwykła

1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii doroczny odpust ku czci św. Michała Archanioła i Wszystkich Świętych. Msza święta Odpustowa w Miszkowicach o godz. 13.00. Na Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. Mszy św. o 9.00 nie będzie.
  2. Odpust parafialny będzie połączony ze Świętem Dziękczynienia za plony. Delegacje 6 sołectw złożą dary przed ołtarzem. Owoce ziemi i pracy rąk ludzkich zostaną pobłogosławione.
  3. Próba dla dzieci komunijnych w Miszkowicach w czwartek o godz. 18.00.
  4. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania w sobotę o godz. 15.00 w kościele w Miszkowicach.
  5. Zapraszamy na zakończenie projektu „renowacji obrazu św. Floriana i remontu kaplicy p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Opawie” w sobotę 26 września na godz. 16.30 do tejże górskiej leśnej kaplicy.
  6. Przy wyjściu z kościoła można złożyć podpisy pod projektem ustawy ”STOP LGBT”.
  7. W tym roku z powodu epidemii nie
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Małgorzata Szymonek, Dąbrowska Jolanta, Łyczko Elżbieta, Zych Bożena, Zych Dawid, Pawlikowska Zofia, Kondoł Weronika. Dziękuję także za kwiaty państwu Ochmańskim. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 do przedodpustowego sprzątania kościoła rodziny z Jarkowic z nr od 152 do końca. Kwiaty na Odpust są zamówione w kwiaciarni. Proszę zatem tym razem nie przynosić żadnych kwiatów.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Fecko, Rębilas, Wilczyńska. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne trzy rodziny z Opawy.

20.09.2020 – XXV Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – ++ Ewa, Michał, Kazimierz, Czesława Zięba

Opawa           10.30 – + Bronisław Skoczeń – od Teresy z rodziną

Miszkowice  12.00 – + Małgorzata Kur

23.09 – środa           18.00 – Miszkowice:

24.09 – czwartek      16.30 – Opawa:

25.09 – piątek           18.00 – Miszkowice:

26.09 – sobota         18.00 – Miszkowice: 3 rocznica ślubu Pauliny i Michała

19.00 – Opawa: ++ Wanda, Karol, Mieczysław, Stanisław, Jan, Maria z rodziny

Lizoń, Stanisław i Justynka z rodziny Rudy

27.09.2020 – XXIV Niedziela zwykła

Opawa           10.30 – ++ Elżbieta i Jan Przemyślak – od syna z rodziną

Miszkowice  13.00 – ODPUST PARAFIALNY

1). ++ Helena, Władysław, Kazimierz i Henryk Popławscy

2). + Janusz Popławski – 4 r. śm.

3). W intencji o pomyslny przebieg leczenia

1. Jolanta Ferderer 1 rocznica smierci