Autor: 19 gru 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.12.2020

IV Niedziela Adwentu

1. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Przez spowiedź, modlitwę, dobre uczynki i rzetelną pracę przygotowujemy nasze domy i serca na przyjście Zbawiciela świata Jezusa Chrystusa, poczętego w łonie Maryi Dziewicy i rodzącego się w stajence betlejemskiej. Niech Bóg-Człowiek, Boża Dziecina błogosławi nam i naszym rodzinom. Niech rozświetla mroki naszego życia i strzeże nas od wszelkiego zła, od szatana, od grzechu i od wszelkich błędnych i kłamliwych nauk.
  2. Taca z PASTERKI jak co roku przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  3. Odwiedziny chorych i starszych osób w poniedziałek od godz. 12.00. Chorych proszę zgłaszać dzisiaj po mszach św. lub wieczorem na tel. komórkowy 692 473 145.
  4. W Miszkowicach zapraszam chętnych do dekorowania stajenki betlejemskiej i ubierania choinek w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej.
  5. Dodatkowa możliwość spowiedzi:                                                                                                                                             – w Opawie                              we wtorek o godz. 16.00                                                                                                             – w Miszkowicach          we wtorek o godz. 18.00
  1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 błog. relikwiami św. Jana Pawła II.
  2. Dziękuję za ustawienie choinek i szopki, za sprzątanie kościoła i ofiary następującym osobom: Berdychowski Jan, Mordarski Krzysztof, Król Ferdynand, Król Krzysztof, Kurasz Henryk, Otyński Henryk, Flis Krzysztof, Rumińska Teresa, Błońska Renata.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Hajduk Zdzisława i Hajduk Kazimierz. Jest to koniec kolejki z Niedamirowa. W tym tygodniu nie ma sprzątania kościoła wg grafiku.

20.12.2020 – IV Niedziela Adwentu

Miszkowice     9.00 – + Kornobys Helena i Sylwester, Chwalińska Zofia

Opawa           10.30 – ++ z rodziny Grochowskich: Maria, Augustyn i Józef

Miszkowice   12.00 – ++ z rodziny Chochorowskich i Barnowskich oraz za + Marcela

21.12 – poniedz.      18.00 – Miszkowice: Ostatnie Roraty

22.12 – wtorek          16.30 – Opawa:        Ostatnie Roraty

24.12 – czwartek      Wigilia Bożego Narodzenia

godz. 22.00 – Opawa: PASTERKA               godz. 24.00 – Miszkowice: PASTERKA

25.12.2018 – piątek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Miszkowice    9.00 – Chrzest: Franciszek Langner

Opawa         10.30 – o. Jacek Nowakowski – od Patryka z rodziną

Miszkowice  12.00 – Msza św. dziękczynno-błagalna z racji zawarcia sakramentalnego

związku małżeńskiego przez Annę i Tomasza Rycek

26.12.2018 –  sobota – Święto świętego Szczepana

Miszkowice     9.00 – + Mrok Maria – r.śm., ++  z rodziny Król i Wesołowskich

Opawa           10.30 – + Anna Skowrońska – 9 r.śm.

Miszkowice   12.00 – ++ Lidia i Jerzy Sidor

27.12.2020 – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Miszkowice    9.00–++ Remigiusz Nawrocki–6 r.śm., jego Rodzice:Julia i Remigiusz–od żony

Opawa           10.30 – ++ Janina, Józef, Janusz Jamro – r. śm.

Miszkowice   12.00 – dz.-bł. za pomyślny przebieg leczenia

1. Wiesław Florczuk – proboszcz