Autor: 17 lip 2021

18.07.2021 – XVI Niedziela zwykła

1. Po raz dwudziesty drugi, w dniach 18 – 25 lipca 2021 obchodzimy w Kościele w Polsce Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „W drogę do Źródła Życia”. Obchody te organizowane są przez misyjne stowarzyszenie MIVA Polska, zajmujące się pomocą misjonarzom w zdobywaniu środków transportu.
  2. W przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Chórzyści, Rada Parafialna i rodziny ministrantów mogą parkować przy plebanii i wokół ronda. Ofiary składane przy poświęceniu pojazdów przeznaczone będą na środki transportu dla misjonarzy.
  3. Na ostatnią niedzielę lipca Papież Franciszek ogłosił I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna tylko w soboty w godz. 19.00 – 20.00.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Kopeć Regina, Dębińska Mirosława, Kopeć Agnieszka i Władysława. Zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Miszkowic z numerów  85 A i 85 B.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: ……………………………… Zapraszam kolejne trzy rodziny z Opawy.

18.07.2021 – XVI Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – ++ Stefan i Felicyta Majerscy

Opawa           10.30 – ++ Król Piotr i Janina, Dumana Edward, Góral Maria i Władysław,

1. Jacek Nowakowski – 1 r. śm.

Miszkowice   12.00 – 30 rocznica ślubu Elżbiety i Wiesława Król – od dzieci i wnuków

23.07 – piątek           18.00 – Miszkowice: w intencji o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny

24.07 – sobota         15.00 – Opawa: ślub: Rusnarczyk Wiktoria  – Wojcieszko Krystian

16.30 – Opawa: ślub: Winiarski  Łukasz – Król Monika i chrzest: Aleksandra Winiarska