Autor: 21 sie 2021

22.08.2021 – XXI Niedziela zwykła

1. Domagamy się od Rządu Polskiego zdecydowanej reakcji na profanację obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, publicznego ukarania winnych tych bluźnierstw oraz żądamy od resortów siłowych i władz lokalnych blokowania i udaremniania wszelkich akcji mających na celu profanowanie wartości chrześcijańskich, będących podstawą naszej tożsamości narodowej oraz blokowania wszelkich hepeningów będących bluźnierstwem wobec Osób Boskich i Matki Najświętszej i karania samych zamiarów takich postaw i zachowań.
  2. We wtorek Odpust w Leszczyńcu ku czci św. Bartłomieja o godz. 17.00.
  3. W piątek 27 sierpnia dzień Papieski.
  4. W najbliższą sobotę dzień skupienia katechetów w Krzeszowie.
  5. W tym tygodniu w piątek wspominamy św. Monikę, a w sobotę św. Augustyna.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Zofia Rogas, Katarzyna Teterycz-Dytko, Edyta Kogut, Urszula Walessa, Borek Irena, Stanisława Schabińska. Zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Jarkowic z nr 1-11.
  7. Dziękuję za kwiaty rodzinom państwa młodych: Stadnik i Pustułka oraz za sprzątanie kościoła następującym Osobom: Pustułka Marta, Pustułka Ludmiła i Gryszun Janina.

22.08.2021 – XXI Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – + Jadwiga Wacławik – urodzinowa

Opawa           10.30 – ++ Jan i Genowefa Kociołek – od córek: Teresy i Oli z rodzinami

Miszkowice   12.00 – ++ Stanisław, Jerzy i Ryszard Wilk – od mamy i rodzieństwa

25.08 – środa

18.00 – Miszkowice: ++ Rodzice: Janina i Stanisław Świerczek z Jarkowic – od córki Ali

26.08 – czwartek    Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

16.00 – Niedamirów: Odpust w intencji mieszkańców Niedamirowa

18.00 – Miszkowice: ++ Teresa i Franciszek, Mieczysław Przywoźni, Brygida Szostak

27.08 – piątek

16.30 – Opawa: + Jan Kociołek – 34 r.śm. – od dzieci z rodzinami,

+ Maria Jańczyk – 14 r.śm. – od chrześnicy z rodziną

18.00 – Miszkowice: + Helena Błońska – od siostrzenicy Haliny Peintel z rodziną z

Krynicy Zdroju

29.08.2021 – XXII Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – + Marian Berdychowski – 19 r.śm.

Opawa           10.30 – + Fluder Hieronim – r.śm.

Miszkowice   12.00 – ++ Wiesław Kluba – r.śm., Janina Kluba, Maria i Jan Błońscy, Cezary Postrożny