Autor: 18 wrz 2021

19.09.2021 – XXV Niedziela zwykła

1. Za tydzień Odpust Parafialny w Miszkowicach ku czci św. Michała Archanioła i Wszystkich Świętych o godz. 13.00. Mszy św. przewodniczyć będzie i kazanie odpustowe wygłosi ks. Bogusław Wojnarowski z Wrocławia. Na Mszy św. odpustowej dziękować będziemy Panu Bogu za urodzaje i plony. Proszę przynieść na tę Mszę św. owoce pól o ogrodów. Zostaną one uroczyście pobłogosławione.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj o godz. 16.00 na plebanii.
  3. Rodziców ministrantów zapraszam po Mszy św. do zakrystii.
  4. Uroczystość Ingresu nowego Księdza Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego odbędzie się w poniedziałek 20 września o godz. 12.00 w Katedrze Legnickiej.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę w Miszkowicach o godz. 12.00, a w Opawie o godz. 16.00.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: …………….. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00. mieszkańców Jarkowic z nr 116 do 150 oraz osoby chętne spoza kolejki. Będzie to sprzątanie przedodpustowe.
  7. Dziękuję za kwiaty i sprzątanie kościoła następującym osobom: Galica Klaudia, Bołoz Sylwia, Jamro Wiesława, Jamro Dorota. Zapraszam kolejne rodziny.

19.09.2021 – XXV Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – ++ Rozalia Barnowska i Ryszarda Jacewicz – od rodziny

Opawa           10.30 – ++ Grochowski  Augustyn, Maria i Józef

Miszkowice   12.00 – ++ Małgorzata Kur, Lucjan i Irena, ++ z rodz. Liwosz

13.00 – chrzest: Alan Kowalczyk

21.09 – wtorek        Święto św. Mateusza Apostoła

18.00 – Miszkowice: + Helena Błońska – od siostrzeńca Zbyszka Rośka z rodziną z

Krynicy Zdroju

23.09 – czwartek

16.30 – Opawa: ++Elżbieta,Jan i Ewa Przemyślak,Józef  Znamirowski w r.śm–od rodziny

18.00 – Miszkowice: + Stanisław Dutkowski – od Elżbiety Beńko z rodziną

24.09 – piątek

18.00 – Miszkowice: + Wiesława Głód – od siostry Basi z mężem (trzecia)

25.09 – sobota

15.00 – Miszkowice: o zdrowie  i Boże bł. dla wnuków: Adasia, Lilianki i Stasia. O umocnienie miłości małżeńskiej dla rodziców: Jagody i Piotra, Michała i Paulinki. O światło Ducha Świętego przy wyborze dalszej drogi życia dla Alicji.

16.30 – Opawa:  Dziękczynno – błagalna o Boże błogosł. i opiekę Matki Najświętszej dla

Anny i Stanisława Jamro w 65 rocznicę ślubu– od dzieci wnuków i prawnuków

26.09.2021 – XXVI Niedziela zwykła – Odpust Parafialny

Opawa           10.30 – w pewnej intencji

Miszkowice   13.00 – ODPUST PARAFIALNY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA I WSZYSTKICH ŚW.

1). w intencji Parafian

2). ++ Helena, Władysław, Kazimierz i Henryk Popławscy