Autor: 20 lut 2022

20.02.2022– VII Niedziela zwykła

1. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej i do Rocznicy odbędzie się w środę o godz. 16.30 w kościele w Miszkowicach. Na tym spotkaniu odbędzie się obrzęd pobłogosławienia i wręczenia świec komunijnych. Zostaną też podane szczegóły przygotowań do Rocznicy i Komunii. Na spotkanie rodzice dzieci rocznicowych przynoszą po 50 zł.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przypada dzień poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Z tej okazji na każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła.
  3. Dziękuję za ofiary wpłacane na remont.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Maria Wacławik, Elżbieta Mucha, Józefa Smolak, Lucyna Błońska, Małgorzata Nowotna, Mariusz Nowotny, Piotr Szymczak, Agnieszka Wójcik, Krystyna Król, Anna Marzec. Zapraszam do sprzątania kościoła rodziny z Miszkowic z nr od 126 do 141.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Szkarłat Małgorzata, Sobczyk Monika, Pustułka Ludmiła, Furyk Wanda. Zapraszam kolejne trzy rodziny.

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

Gawron Daria, zamieszkała w Opawie i Grzebski Tomasz, zamieszkały w Działdowie – zapowiedź III.

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien to niezwłocznie zgłosić księdzu Proboszczowi.

Niech Pan Bóg błogosławi w przygotowaniu do Małżeństwa i na nowej drodze życia.

20.02.2022 – VII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ z rodziny Berdychowskich: Jan, Stanisław, Marian i z rodziny Włodarczyk:

Maria, Bronisław, Henryk

Opawa          10.30 – ++ Wąsowicz: Emil – 7 r.śm., Danuta Wąsowicz – 1 r.śm. oraz o umocnienie

wiary dla żyjących

Miszkowice  12.00 – Roczek Mikołaja – o zdrowie i błogosławieństwo Boże – od pradziadków

23.02 – środa           18.00 – Miszkowice: Dominik Zajkowski – 18 rocznica urodzin

24.02 – czwartek      16.30 – Opawa: + Trojan Stanisława – od brata Jerzego z rodziną

25.02 – piątek           18.00 – Miszkowice: w intencji rodziny Mazur i Wilk

26.02 – sobota         15.00 – Opawa: ślub: Gawron Daria, Grzebski Tomasz

27.02.2022 – VIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Wiesława Głód – urodzinowa