Autor: 7 maj 2022

08.05.2022 – IV Niedziela Wielkanocny – Powołaniowa

1. Dzisiaj nabożeństwo Majowe o godz. 17.30 w kościele w Miszkowicach.
  2. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 17.30 będzie połączone z nabożeństwem ku czci patrona Polski Męczennika św. Andrzeja Boboli, w przeddzień jego święta.
  3. Próba dla dzieci komunijnych w środę o godz. 16.30,
  4. Próba dla dzieci rocznicowych w czwartek o godz. 17.30.
  5. W tym roku przeżywamy 30-lecie istnienia naszej Diecezji. Z tej okazji ks. bp Andrzej Siemieniewski wręcza jubileuszowe medale osobom zaangażowanym w życie kościoła lokalnego. Tydzień temu na taki medal otrzymał pan Mirosław Pakiet przewodniczący Rady Parafialnej. Dziękujemy panu Mirosławowi za zaangażowanie w życie parafii, a księdzu Biskupowi za zawarte w tym medalu wyróżnienie naszej parafii i wszystkich, którzy się w niej angażują.
  6. Krajowa Rada ds. Duszpasterstwa Kobiet serdecznie zaprasza kobiety na Ogólnopolską Pielgrzymkę Kobiet na Jasną Górę, która odbędzie się w niedzielę 22 maja br. Modlitewnemu spotkaniu towarzyszyć będą relikwie św. Rity. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00konferencją z udziałem s. Anny Marii Pudełko AP i Magdaleny Kleczyńskiej. Na godz.14.00 zaplanowano Mszę świętą z aktem zawierzenia kobiet Maryi, pod przewodnictwem biskupa Wiesława Szlachetki, a na godz. 16.00 – modlitwę różańcową kobiet na błoniach jasnogórskich.
  7. We wtorek przy obecności ks. Dziekana odbędzie się w naszej parafii wizytacja diecezjalnego konserwatora zabytków.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę panu Stanisławowi Lizoń. Zapraszam rodziny z Paprotek od nr 15 do 20.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym rodzinom: Motak, Nakoneczny, Tobiasz. Zapraszam  kolejne trzy rodziny.

08.05.2022 – IV Niedziela Wielkanocy – Powołaniowa

Miszkowice    9.00 – + Michał Popławski – 24 r.śm.

Opawa          10.30 – ++ Stanisława i Stanisław Kociołek – od córki

Miszkowice  12.00 – + Stanisław Wilk – imieninowa  – od żony i dzieci z rodzinami

11.05 – środa           18.00 – Miszkowice: w intencji dusz w czyśćcu cierpiących (16 –ostatnia)

12.05 – czwartek      16.30 – Opawa: + Marzena Pietrulewicz – w miesiąc po