Autor: 28 maj 2022

29.05.2022 – Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj w naszej parafii o godz. 12.00 Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Na 17.30 zapraszam do kościoła w Miszkowicach na ostatnie nabożeństwo majowe.
  3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane będą po Mszy świętej.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pół godz. przed Mszą św. Zapraszam szczególnie dzieci kl. III, które rozpoczynają praktykę 9 pierwszych piątków.
  5. W tym tygodniu 2 czerwca przypada 25-lecie koronacji Matki Bożej Łaskawej z Krzeszowa. Zachęcam do udziału w wydarzeniach zaplanowanych z tej okazji. W Sobotę, 4 czerwca 2022 odbędzie się sesja naukowa w godz. 00 – 14.00. Zaproszonych jest 8 prelegentów, profesorów i doktorów. W niedzielę, 5 czerwca Msza św. pod przewodnictwem JE ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego, a w poniedziałek od godz. 16.30 obecna będzie Telewizja Trwam i Radio Maryja. Informacje na plakacie.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i Uroczystość Zesłania Duch Świętego. Należy udekorować kościoły brzózkami.
  7. Dziękuję za przygotowanie kościoła Rodzicom dzieci Rocznicowych. Zapraszam w sobotę o godz. 9.00 rodziny z Paprotek z nr od 21 do końca.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym rodzinom z Niedamirowa: … Zapraszam kolejne rodz.

29.05.2022 – Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Miszkowice    9.00 – w intencji Róży Różańcowej Urszuli Ledóchowskiej

Opawa          10.30 – w intencji Parafian

Miszkowice  12.00 – Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

01.06 – środa

18.00 – Miszkowice: Zbigniew i Bogda Ożarowscy – o zdrowie i Boże bł.

02.06 – czwartek

16.30 – Opawa: + Henryk Rusnarczyk – w miesiąc po śmierci

18.00 – Miszkowice: w intencji powołań

03.06 – piątek