Autor: 12 cze 2022

12.06.2022 – Niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. W środę 15 czerwca w Legnicy przy kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Św. (u księdza Raczaka) na osiedlu Piekary odbędzie się wielki koncert ku czci Św. Jana Pawła II. Wystąpi zespół Golec uOkriestra.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. z procesjami o godz. 10.00 i 12.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy jak co roku. Dziewczynki pierwszokomunijne i młodsze proszę o sypanie kwiatów w czasie procesji Bożego Ciała, a rodziców o przygotowanie w tym celu płatków kwiatów. Natomiast chłopcy komunijni i rocznicowi czyli z kl. III i IV będą podczas procesji nieść emblematy eucharystyczne.
  3. W sobotę spotkanie kandydatów do Bierzmowania o godz. 15.00 w kościele w Miszkowicach.
  4. Za 2 tygodnie Kongres Rodzin w Krzeszowie. Szczegóły na plakacie.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Majerska Halina, Nowak Irena, Zyskowska Henryka, Jaśnikowska Irena, Marta Król, Krystyna Król, Kornobys Józefa. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00. rodziny z Miszkowic z nr od 16 do 25.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom:……. Zapraszam kolejne rodziny z Niedamirowa.

ZAPOWIEDZI     PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

Mateusz Lizoń, zam. w Paprotkach i Natalia Kaczmarczyk, zam. w Sędzisławiu  – zapowiedź II

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien to niezwłocznie zgłosić księdzu Proboszczowi.

NTENCJE     MSZALNE

12.06.2022 – Niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Miszkowice    9.00 – + Jacek Dytko – od żony i córek

Opawa          10.30 – + Zbigniew Pietrulewicz – od Teresy z rodziną

Miszkowice  12.00 – +Teresa Trzpis 2 r.ś. – od męża Stanisława, synów: Marka i Pawła z żonami i

od sąsiadów i znajomych

15.06 – środa           16.30 – Miszkowice: ++ Teresa i Franciszek Grus – r.śm.

16.06.2022 – czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Opawa          10.00 –  w intencji Parafian

Miszkowice  12.00 – w intencji Parafian

17.06 – piątek           18.00 – Miszkowice: ++ Marcel Szulc i Karol Chochorowski – 7 r.śm.

– od babci Jadzi

18.06 – sobota         16.30 – Opawa: + Kazimierz Lesiowski – 9 r.śm.

18.00 – Miszkowice: 50 urodziny Mirosławy Berdychowskiej

19.06.2022 – XII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Stołpiec Józef – z okazji Dnia Ojca – od córki i syna z rodzinami

Opawa          10.30 – + Marek Jamro