Autor: 25 cze 2022

26.06.2022 – XIII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na tzw. ŚWIĘTOPIETRZE. Są przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Papież
  2. Dzień Papieski w naszej parafii w tym tygodniu we wtorek 28 czerwca o godz. 18.00 Msza św. z ucałowaniem relikwii i Litanią do św. Jana Pawła II.
  3. W środę 29 czerwca obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.
  5. Do renowacji zostały oddane anioły z ołtarza głównego w Miszkowicach. Wrócą one odnowione przed końcem roku. Bóg zapłać za ofiary składane nieustannie na renowacje i remonty w kościele.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
  7. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna tylko w soboty od 19.00 do 20.00.
  8. W niedzielę 17 lipca w parafii MB Królowej Polski w Legnicy o godz. 16.00 odbędzie się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej GiGFest z udziałem światowych artystów. Wstęp wolny.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła Krzysztofowi Flisowi. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 26 do 45.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: . Zapraszam kolejne rodziny z Niedamirowa.

ZAPOWIEDZI     PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Tomasz Prokocki z Jeleniej Góry i Arleta Prokocka z domu Olszak z Opawy – zapowiedź II.
  2. Michał Borys, zam. w Paprotkach i Mariola Mongiało, zam. w Czadrowie – zapowiedź I

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien to niezwłocznie zgłosić księdzu Proboszczowi.

NTENCJE     MSZALNE

26.06.2022 – XIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Władysław Popławski i Władysław Niemiec

Opawa          10.30 – ++ z rodziny Grochowskich: Augustyn, Maria i Józef