Autor: 5 lis 2022

06.11.2022 – XXXII niedziela zwykła

1. W naszej parafii 18 listopada będzie miała miejsce Wizytacja Kanoniczna. Jest to przypisane prawem kościelnym spotkanie Księdza Biskupa z wiernymi w parafii i zapoznanie się z jej funkcjonowaniem. Taka wizytacja odbywa się minimum raz na 5 lat. Następnie ks. Biskup przedstawia Stolicy Apostolskiej – Papieżowi sprawozdanie z życia całej Diecezji także co 5 lat. Przygotujmy się zatem wszyscy tak, aby pokazać całe bogactwo naszej parafii, naszego życia i zaangażowania religijnego. W trakcie wizytacji będzie też udzielony Sakrament Bierzmowania. Każdy niech poczuje się zaproszony do udziału w tym wydarzeniu. Program wizytacji w załączeniu.
  2. Ogłoszenia dotyczące Bierzmowania:
  • Zapraszam rodziców kandydatów dzisiaj na godz. 16.00 do kościoła w Miszkowicach.
  • Próba dla kandydatów w czwartek o godz. 17.30 i w sobotę o godz. 10.00 .
  • Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 11.00.
  1. Próba asysty dla ministrantów w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele w Miszkowicach.
  2. Dziękuję za pomoc w montowaniu elementów ołtarza głównego, wracających z renowacji następującym osobom: Matkowski Janusz i Matkowski Andrzej, Flis Krzysztof. W tym tygodniu kościół sprzątają rodzice kandydatów do Bierzmowania.
  3. Dziękuję za: sprzątanie kościoła i kwiaty następującym rodzinom.

06.11.2022 – XXXII niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – + Karol – imieninowa

Opawa           10.30 –  1). + O. Jacek Nowakowski,

2). ++ Franciszek i Zofia Majoch,