Autor: 6 lis 2022

1. W naszej parafii 18 listopada będzie miała miejsce Wizytacja Kanoniczna. Jest to przypisane prawem kościelnym spotkanie Księdza Biskupa z wiernymi w parafii i zapoznanie się z jej funkcjonowaniem. Taka wizytacja odbywa się minimum raz na 5 lat. Następnie ks. Biskup przedstawia Stolicy Apostolskiej – Papieżowi sprawozdanie z życia całej Diecezji także co 5 lat. Przygotujmy się zatem wszyscy tak, aby pokazać całe bogactwo naszej parafii, naszego życia i zaangażowania religijnego. W trakcie wizytacji będzie też udzielony Sakrament Bierzmowania. Każdy niech poczuje się zaproszony do udziału w tym wydarzeniu. Program wizytacji w załączeniu:

Program Wizytacji Kanonicznej w Parafii w parafii

p.w. Wszystkich Świętych w Miszkowicach

12.00       – Wizyta w Szkole Podstawowej i spotkanie z nauczycielami i uczniami

13.00       – Obiad w Rodzinie w parafii

14.00       – Wizyta w kancelarii parafialnej

14.30       – Nawiedzenie kościoła w Opawie, koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie z Radą i mieszkańcami

15.30       – Spotkanie  z Radą Parafialną na plebanii

16.15       – Spotkanie z Grupami Parafialnymi w kościele w