Autor: 5 lip 2015

05.07.2015 – XIV Niedziela zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu– zmiana tajemnic różańcowych i zbiórka ofiar na remont kościoła.

2. Dzisiaj po mszy św. za zgodą Biskupa Diecezji Legnickiej, a na prośbę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty po mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na ratowanie polskich cmentarzy za wschodnią granicą. Odpowiedzialny za zbiórkę i za całą akcję jest pan Paweł Kasprzyk.
3. W miesiącu lipcu kancelaria nieczynna. Sprawy pilne proszę zgłaszać telefonicznie.
4. Doroczny Festyn parafialny odbędzie się w tym roku w niedzielę 9 sierpnia. Wszystkie dochody z festynu będą przeznaczone na zapłacenie za remont dachu kościoła w Miszkowicach.
5. W najbliższym roku szkolnym w naszej diecezji nie będzie I Komunii św., a za dwa lata do I Komunii będzie już na stałe przystępowała zawsze klasa III.
6. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę pani Józefie Bijak. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 124 do 144.
7. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty następującym osobom: …………. Zapraszam do sprzątania kościoła w Opawie w sobotę kolejne trzy rodziny z Opawy.
W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:
Adam Majda, zam. w Opawie i Magdalena Pitek, zam. w Głuszycy – zapowiedź III.
Tomasz Sondej, zam. w Lubawce i Magdalena Szulc, zam. w Jarkowicach – zapowiedź II.
Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. Proboszcza

05.07.2015 – XIV Niedziela zwykła
Miszkowice 9.00 – 45 r. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Grażyny i Edwarda Błońskich

Opawa 10.30 – 1). ++ Cecylia i Józef Majerscy – od bratanka Stanisława i Danuty
Kumor z rodziną, 2). ++ Jamro Maria i Stanisław 3). ++ Helena Kociołek, Tadeusz,
Henryk i Adam, 4). + Zych Jerzy – 25 r.śm., – od żony i dzieci,
5). + Cycoń Władysław – imieninowa – od córek,
6). ++ Zofia i Marian Bocheńscy i Adam Motak, 7). ++ Najdycz Stefania i Antoni
8). ++ z rodziny Wąsowicz: Zdzisław, Jerzy, Emil i Rodzice oraz 20 r.śm. Jana Bołoz,
9). O zdrowie i Boże bł. dla Steni Tille z racji urodzin.

Miszkowice 12.00 – + Cecylia Majerska – od Sabiny i Andrzeja Sułkowskich z Łącka

11.07 – sobota 15.00 – Opawa: ślub: Jamro – Skowrońska
17.00 – chrzest – Miszkowice

12.07.2015 – XV Niedziela zwykła
Miszkowice 9.00 – ++ Stefania Skoczeń – 5 r.śm. oraz Piotr, Wojciech i Grażyna
Opawa 10.30 – + Emilia Tobiasz – r. śm.
Miszkowice 12.00 – + Ala Baczyńska – 2 r.śm.