Autor: 5 mar 2016

06.03.2016 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj w naszej parafii rozpocznają się Rekolekcje Wielkopostne na wszystkich Mszach świętych. Prowadzi je Ojciec dr Radosław Zięzio – przełożony Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi w Polanicy Zdroju.
2. Program Rekolekcji: …….. – jest także wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony na stronie parafialnej w internecie. Dziękuję rodzinom, które ugoszczą O. Rekolekcjonistę i spowiedników: Państwo Stasikowscy, Błońscy, Berdychowscy, Pakiet, Lemańscy, Wójcik, Lucyna Błońska.
3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca Różańca. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na remont kościoła.
4. Odwiedziny chorych comiesięczne i świąteczne w ramach rekolekcji – w poniedziałek 7 marca w godz. od 11.00 do 13.00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii.
5. Wyjazd do Jeleniej Góry na adorację jest odwołany ponieważ nikt się nie zgłosił.
6. Symbole ŚDM – Krzyż i Ikona będą obecne przez kilka minut na Przełęczy Okraj dnia 8 marca czyli we wtorek ok. godz. 14.00. Polscy i czescy pielgrzymi odmówią tam wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
7. Wyjazd ministrantów na turniej piłkarski w przyszłą sobotę 12 marca.
8. W Opawie mamy uzbierane ok. 14 tys. zł. Planujemy na wiosnę wykonać chodnik od wyjścia z kościoła do muru kościelnego i kaplicy, zamontować bramy metalowe w murze kościelnym i naprawić ogrodzenie cmentarza.
9. W Opawie i Niedamirowie po 10 marca będą zbierane po domach ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i remont oraz po 20 zł od rodziny na wywóz śmieci.
10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary państwu Ozgowicz i Wacławik Marii Zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 118 do 124.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Opawie rodzinom: Król, Gryszun . Zapraszam kolejne trzy rodziny.
06.03.2016 – IV Niedziela Wielkiego Postu
Miszkowice 9.00 – Zaj. Migacz
Opawa 10.30 – 1). + Henryk Mrówka – od Kazimiery i Marysi. 2). + Kazimierz Lesiowski – imieninowa 3). ++ Władysław i Józef Tobiasz – w rocz. śmierci 4) ++ Maria i Stanisław Jamro, Jan i Henryka Sobczyk 5). ++ Józef Król, Mieczysław Król, Marek Jamro 6). ++ z rodz. Wąsowicz: Rodzice, Bracia, Jerzy Urbański 7). ++ z rodz. Guśtak: Rodzice, Bracia i Bratowa 8). + Michał Król – od sołtysów Gminy Lubawka 9). W int. Róży pani Trojan – za zmarłych i o Boże bł. na nowy rok 10).Franciszek Hajduk I rocz.ur.–o zdr.,Boże bł. i op. św.Franciszka w pielgrzymce życia–od dziadków z rodziną, 11). ++ Adam, Józef i Franciszka Motak, 12). + Zbiejczyk Andrzej – od mamy i od rodziny
Miszkowice 12.00 – ++ Stefan i Marta Nowotni – od syna Stefana z rodziną

07.03 – poniedz. 8.30 – Miszkowice: int. wolna, 10.00 – Miszkowice: int. wolna,
16.30 – Opawa: + Michał Król – od Wojciecha Świerada
18.00 – Miszkowice: o zdr. dla Mariana dz.-bł. i o dary Ducha Św. dla Agnieszki i o Boże bł. w cał. rodz.
08.03 – wtorek 8.30 – Miszkowice: int. wolna, 10.00 – Miszkowice: int. wolna,
16.30 – Opawa:++Weronika, Stanisław,Franciszek Kwaśniccy, Tadeusz Liber, Nakonieczny Michał i Anna
18.00 – Miszkowice: + Michał Król – od Marty, Zbigniewa i Krystyny Król
11.03 – piątek 16.30 – Opawa: ++ siostry: Bonicela i Klemensa – od parafian