Autor: 11 cze 2016

12.06.2016 – XI Niedziela zwykła

1. W połowie trwania Roku Miłosierdzia Liturgia Słowa XI niedzieli zwykłej przedstawia nam bardzo wyraźnie obraz Boga Miłosiernego, który lituje się nad grzesznikiem. To Miłosierdzie dotyka człowieka uznającego swój grzech, przyjmującego postawę pełną skruchy i oddającego się z ufnością Sprawiedliwości Bożej.
  2. Dzisiaj można złożyć ofiary do puszek na Kościół Opatrzności Bożej budowany w Warszawie jako Wotum Wdzięczności naszego Narodu.
  3. Nasza parafia bierze udział w Akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, której zadaniem jest ratowanie cmentarzy polskich na Wschodzie. Na ten cel będą zbierane ofiary do puszek w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej.
  4. W tym tygodniu kancelaria nieczynna. W pilnych sprawach proszę telefonować.
  5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w sobotę o godz. 14.00.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożone ofiary następującym osobom: Berdychowska Józefa, Berdychowska Krystyna, Borys Bogusława. Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach w sobotę na 00 kolejne trzy rodziny z  Paprotek.
  7. Dziękuję za sprzątanie koło kościoła następującym osobom: …. Zapraszam kolejne trzy rodziny.

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Patryk Smaga, zam. w Przedwojowie i Natalia Majda, zam. w Niedamirowie – zap. III
  2. Marcin Król, zam. w Opawie i Justyna Kociołek, w Opawie – zap. II
  3. Witold Wołowiec zam. w Jarkowicach i Adach Magdalena zam. w Miętnie – zap. II

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

12.06.2016 – XI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – Urodzinowa 35 lecie Roberta i w intencji rodziców: Zdzisława i Heleny

Opawa         10.30 – ++ Janina i Janusz Król, Góral Maria, Władysław, Zbigniew, Janusz,

Kiecka Jadwiga