Autor: 19 cze 2016

19.06.2016 – XII Niedziela zwykła

1. Nasza parafia bierze udział w Akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, której zadaniem jest ratowanie cmentarzy polskich na Wschodzie. Na ten cel będą zbierane ofiary do puszek w po Mszy świętej.
  2. W piątek przeżywamy Uroczystość św. Jana Chrzciciela.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 8.00.
  4. Próba chóru w piątek o godz. 19.30.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na plebanii.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożone ofiary następującym osobom: …………. Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach w sobotę na 00 kolejne trzy rodziny z  Paprotek.
  7. Dziękuję za sprzątanie koło kościoła następującym osobom: Krystyna Rębilas, Teresa Fecko, Jadwiga Wilczyńska. Zapraszam kolejne trzy rodziny.

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Marcin Król, zam. w Opawie i Justyna Kociołek, w Opawie – zap. III
  2. Witold Wołowiec zam. w Jarkowicach i Adach Magdalena zam. w Miętnie – zap. III

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

19.06.2016 – XII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Józef Stołpiec – z okazji Dnia Ojca – od córki i syna z rodzinami

Opawa         10.30 – ++ Stefan i Felicyta Majerscy – w rocz. śmierci

Miszkowice  12.00 – ++ Jan Mazur – od żony, synów i synowej – imieninowa

22.06 – środa           18.00 – Miszkowice: + Stanisław Wacławik – 18 rocz. śmierci

23.06 – czwartek     18.00 – Miszkowice: + Eugeniusz Florczuk – z okazji Dnia Ojca

24.06 – piątek            8.00 – Miszkowice: msza na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w

intencji parafian

16.30 – Opawa: ++ z rodz. Guśtak: rodzice, bracia, bratowa i siostrzenica

18.00 – Miszkowice: ++ Anna Król – 14 r.śm. i Michał Król

25.06 – sobota       16.30 – Opawa: + Damian Plizga – 3 r.śm. – od rodziny

26.06.2016 – XIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – w rocznicę śmierci: ++ Maria Błońska, Jan Błoński i Janina Kluba

Opawa         10.30 – ++ Piotr, Jan, Władysława z rodziny Hajduków – od żony i synowej

Miszkowice  12.00 – ++ Władysław Pawłowski i Władysław Niemiec – imieninowa.