Autor: 25 cze 2016

26.06.2016 – XIII Niedziela zwykła

1. Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj o godz. 16.00 na plebanii.
  2. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zaproszenie na Jubileusz ks. Biskupa.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
  4. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.
  5. 2 lipca br. zostaną uroczyście ukazane  Relikwie Ciała Pańskiego przez biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego.
  6. W tym roku, jak co pięć lat, w naszej parafii przypada kanoniczna wizytacja Księdza Biskupa. Będzie ona miała miejsce w październiku. Przygotowaniem do niej są wizytacje poszczególnych agend kurialnych. W tym miesiącu odbyły się wizytacje: katechetyczna, gospodarcza i konserwatorska. Oto niektóre zalecenia wizytatorów: oczyścić i udrożnić drenaż kościoła w Miszkowicach, wywiesić regulamin cmentarza w Opawie, otoczyć szczególną opieką zabytki ruchome: nie stawiać kwiatów w bezpośrednim kontakcie z obrazami oraz drewnianymi figurami i ornamentami.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty i za złożone ofiary następującym osobom: Berdychowska Mirosława, Berdychowska Kasia, Błońska Anna. Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach w sobotę na 00 kolejne trzy rodziny z  Paprotek.
  9. Dziękuję za sprzątanie koło kościoła oraz za kwiaty następującym rodzinom: Motak, Nakonieczni, Tobiasz . Zapraszam kolejne trzy rodziny.

26.06.2016 – XIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – w rocznicę śmierci: ++ Maria Błońska, Jan Błoński i Janina Kluba

Opawa         10.30 – ++ Piotr, Jan, Władysława z rodziny Hajduków – od żony i synowej

Miszkowice  12.00 – ++ Władysław Pawłowski i Władysław Niemiec – imieninowa.

29.06 – środa          18.00 – Miszkowice: + Zofia Pakiet – od Mirosława Pakiet i cioci Celiny

30.06 – czwartek     16.30 – Opawa: ++ Fedoruk Paweł i Petronela – od rodziny

01.07 – piątek          16.30 – Opawa:

18.00 – Miszkowice: za zmarłych polecanych w wypominkach (17.30 Różaniec)

02.07 – sobota         16.30 – Opawa: za zmarłych polecanych w wypominkach (16.00 Różaniec)

03.07.2016 – XIV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Wolak Władysław – z racji imienin – od syna Józefa

Opawa         10.30 – Msza św. zbiorowa:

1). ++ Józef  i Mieczysław Król, Marek Jamro

2). + Stanisław Sikora _ 10 r.śm. – od rodziny

3). ++ Irena Sałajczyk, Emilia, Władysław, Józef, Wincenty Tobiasz

4). W int. Róży Różańcowej pani Heleny Król – za żywych i zmarłych