Autor: 30 lip 2016

31.07.2016 – XVIII Niedziela zwykła

1. Światowe Dni Młodzieży w naszej Ojczyźnie dobiegają końca. Dziękujemy Bogu Miłosiernemu za ten Czas Łaski i manifestacji wiary młodzieży z całego świata.
  2. W miesiącu sierpniu kancelaria parafialna w niektóre dni może być nieczynna. Dlatego proszę wcześniej telefonować.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca msza św. o powołania i adoracja do godz. 20.00. W tym czasie zapraszam do spowiedzi.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godz. przed Mszą św.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę pani Grażynie Czuchońskiej.
  6. Dziękuję za kwiaty, ofiary i sprzątanie kościoła oraz terenu obok następującym osobom: Nowak Irena, Niemiec Maria, Niemiec Wiktoria, Krystyna Król, Marta Król, Halina Majerska, Halina Majerska, Renata Błońska, Joanna Pajor.
  7. Podziękowanie za troskę o kwiaty przy kościele pani Renacie Błońskiej i Joannie Pajor.
  8. Dziękuję za koszenie trawy następującym osobom: Wiesław i Piotr Król, Ryszard Kopeć, Edward Błoński.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: . Zapraszam kolejne trzy rodziny.

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Daniel Drozd, zam. w Niedamirowie i Paulina Pach, w Okrzeszynie – zap. II

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

31.07.2016 – XVIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ z rodz. Borys: Andrzej (28 r.śm.), Aniela i Józef – od  rodziny

Opawa         10.30 – + Hieronim Fluder – w rocznicę śmierci

Miszkowice  12.00 – ++ z rodz. Olejnik: Michał, Paweł, Katarzyna, Maria, Józef

04.08 – czwartek    18.00 – Miszkowice: w intencji powołań

05.08 – piątek         16.30 – Opawa: ++ Genowefa i Jan Kociołek

18.00 – Miszkowice: + Mirosław Kwiatkowski – od kuzynki Janiny i Stanisława Stasiak

z Sarbinowa i Haliny z Wałbrzycha z rodzinami

06.08 – sobota        16.00 – Opawa: ślub: Król – Kociołek

07.08.2016 – XIX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Marek Dytko – rocz. śm.

Opawa         10.30 – 1). ++ Zofia i Marian Bocheńscy i Adam Motak

2). + Maria Jańczyk  – od chrześnicy z rodziną

3). ++ Marta (1 r.sm.), Zbigniew i Wincenty Pietrulewicz, Kożuch Genowefa i Józef

4). + Krzysztof,