Autor: 14 sie 2016

KAPELA GÓRALSKA „JANICKI”, rozmaite atrakcje, dobre jedzenie –

ZAPRASZAMY !!!!!

14.08.2016 – XX Niedziela zwykła

1. Za tydzień Festyn Parafialny. Zapraszam do włączenia się przygotowanie festynu przez upieczenie ciasta. Proszę o wpisywanie się na listy tu w kościele lub w sklepach w Miszkowicach i w Jarkowicach.
  2. W tym roku w czasie Festynu Parafialnego – 21 sierpnia – całą oprawę muzyczną i folklorystyczną zapewni Kapela Góralska JANICKI, jak również w czasie Mszy św. przed festynem o godz. 12.00 w kościele w Miszkowicach.
  3. Spotkanie osób przygotowujących Festyn we wtorek o 18.30.
  4. Jutro – 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy świętych niedzielny.
  5. Uroczystości odpustowe dziś i jutro w Krzeszowie. Szczegółowy program Odpustu Krzeszowskiego wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  6. Na tablicy ogłoszeń jest nowe rozliczenie finansowe kościoła w Miszkowicach.
  7. Spotkanie Młodych Diecezji Legnickiej w dniach 25-28 sierpnia w Legnickim Polu.
  8. Dziękuję za kwiaty, ofiarę i sprzątanie kościoła pani Marioli Tudorów. Zapraszam kolejne trzy rodziny w sobotę na 9.00..
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom:

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Krzysztof Wilczyński zam. w Opawie i Bianka Śliwka, zam. w Kluczborku – zapowiedź I
  2. Dymitr Wasileńczyk, ur. w Jeleniej Górze i Aldona Jamro, ur. w Kam. Górze – zapowiedź I
  3. Jacek Jaworski, ur. w Lublinie i Małgorzata Kurnyta, ur. w Kamiennej Górze – zapowiedź I

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

14.08.2016 – XX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Jaroszewicz Kazimierz i Paweł, Tworek Zofia i Michał

Opawa         10.30 – + Kazimierz Migacz

Miszkowice  12.00 –  w intencji Parafian

Miszkowice  16.00 – Ślub: Jaworski Jacek – Kurnyta Małgorzata

15.08.2016 – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Miszkowice    9.00 – ++ Jan i Józef Kruczek – od dzieci i rodzin

Opawa         10.30 – ++ Jan, Maria, Eugeniusz Jamro

Miszkowice  12.00 –  ++ Maria i Jan Lewandowscy – od rodziny

16.08 – wtorek        18.00 – Miszkowice: + Zofia Pakiet – od kuzynki Danuty Żelazko z Gostwicy

18.08 – czwartek    18.00 – Miszkowice: + Wiesław Majerski – od rodziny Sułkowskich z Łącka

19.08 – piątek         18.00 – Miszkowice: + Zofia Pakiet – od chrzestnej z Przedwojowa

20.08 – sobota        18.00 – Miszkowice: + Zbigniew Fudala – od siostry Ireny i Janiny

21.08.2016 – XXI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Władysława i Piotr Błońscy, Anna i Bartłomiej Krasiccy – od rodziny

Opawa         10.30 – + Jan Bołoz – 21 r.śm.

Miszkowice  12.00 – + Marian Borek – 21 r.śm. – od żony z rodziną