Autor: 13 lis 2016

13.11.2016 –  XXXIII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku poświęcony jest szczególnie sytuacji chrześcijan w Iraku.
  2. Trwamy na modlitwie w Nowennie przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Dokona się on w przyszłą niedzielę we wszystkich parafiach, a dzień wcześniej w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Odmawiajmy codziennie w naszych domach tę Jubileuszową modlitwę. Jest jeszcze ona na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  3. Rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej w dniach od 25 do 27 listopada odbywać się będą w Wyższym Seminarium Duchownym w Legnicy.
  4. W przyszłą niedzielę kończy się Jubileuszowy Rok Miłosierdzia.
  5. W przyszłą niedzielę następujący porządek Mszy św. — Opawa: 10.30. Miszkowice: 9.00 i 12.30.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w poniedziałek od 18.30 do 19.00.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Góralska Wiesława, Grębla Helena . Zapraszam do sprzątania kościoła i do grabienia liści w sobotę na  00 rodziny z Jarkowic z nr od 65 do 80.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: . Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny z Opawy.

13.11.2016 – XXXIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Król Ignacy – 6 r.śm. – od żony i córek

Opawa         10.30 – ++ Jamro Janina, Józef, Janusz – r.śm.

Miszkowice  12.00 – ++ Rogas Henryk, Dąbrowska Anna, Paweł i Józef

14.11 – poniedz.    18.00 – Miszkowice: Msza św. wypominkowa za zmarłych

15.11 – wtorek        16.30 – Opawa:       + Liber Józef – od Małgorzaty i Tomasza Tokarz z rodziną

19.11 – sobota       12.00 – Miszkowice:    w 80 rocznicę urodzin Piotra Króla o zdrowie i Boże błog.

20.11.2016 – Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Miszkowice     9.00 – Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Karoliny i Agnieszki

Opawa          10.30 – ++ Zbiejczyk: Stanisław (29 r.śm.), Andrzej  (2 r.śm.) – od rodziny

Miszkowice  12.30 – + Zofia Pakiet – od znajomych