Autor: 6 maj 2017

07.05.2017– IV Niedziela Wielkanocy – Powołaniowa

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby remontowe kościoła. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ofiarodawców i dobrodziejów oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.
  3. W sobotę przypada 100 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. W tym dniu Nabożeństwo Fatimskie odbędzie się o godz. 15.00 w Miszkowicach.
  4. Próba dla dzieci komunijnych w środę o godz. 17.00.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary następującym osobom: Agnieszka Dytko, Anita Dytko, Antoni Dytko, Zofia Dytko, Eugeniusz Dytko.  Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr  od 74 do 84..
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Bołoz Sylwia, Jamro Wiesława i Koczot Ewa. Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny z Niedamirowa.

1. Damian Wystrach, zam. w Jarkowicach i Paulina Gajda, zam. w Jarkowicach.
  2. Krzysztof Wachnowicz, zam. w Boguszowie Gorcach i Kamila Borys, zam. w Paprotkach.

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. Proboszcza.

07.05.2017 – IV Niedziela Wielkanocy

Miszkowice    9.00 – ++ Krystyna i Kazimierz Leśniak – rocz. śm.

Opawa         10.30 – 1). ++ z rodz. Kwaśnickich: Stanisław, Weronika, Franciszek, Elżbieta, Tadeusz Liber – od żony i z rodz. Nakoniecznych,      2) + Stanisław Olszak – imieninowa – od rodziny,   3). ++ Józef Drozd (35 r.śm.) i Plebanek Dorota,      4). + Guśtak Wanda (2 r.śm.) od dzieci,      5). ++ Józef, Józefa, Franciszek, Stanisław, Kazimierz Świerad,   6). + Krzysztof – r.śm.,   7). + Maria Giemzik – od córki,   8). ++ Stefania i Ignacy Kociołek, Maria i  Stanisław  Jamro, Henryka i Jan Sobczyk,     9). ++ Jan i Maria Kołodziej, Stanisław i Franciszka Guguł, Krystyna Harjasz, Wincenty Węgrzyn, Stanisława Pawlak,      10) 70 rocznica urodzin: Trojan Stanisława – o zdrowie i Boże bł.

Miszkowice  12.00 – + Wilk Stanisław – z racji imienin – od żony i dzieci

08.05 – poniedz.   18.00 – Miszkowice:+ Stanisława Kowalik – imieninowa

10.05 – środa        18.00 – Miszkowice: ++ Honorata i Antoni Wyrostek

11.05 – czwartek   18.00 – Miszkowice: za zmarłych polecanych w wypominkach (17.30 Różaniec)