Autor: 20 maj 2017

21.05.2017– VI Niedziela Wielkanocy

1. W naszej parafii przeżywamy dziś Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Przystępuje do niej 19 dzieci  na Mszy świętej o godz. 12.00 w Miszkowicach. Po tej Mszy św. odbędzie się od razu Nabożeństwo Majowe. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za wielkie zaangażowanie w przygotowanie Komunii świętej; porządkowanie terenu wokół kościoła i wokół plebanii  oraz przygotowanie samego kościoła do tej uroczystości.
  2. W Białym Tygodniu zapraszam dzieci komunijne na Nabożeństwa majowe i Msze święte w poniedziałek na godz. 7.00, we wtorek, środę i piątek na godz. 17.30 do kościoła w Miszkowicach oraz w czwartek na godz. 16.00 do kościoła w Opawie.
  3. W naszej parafii 22 maja w poniedziałek przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbywać się będzie przez cały dzień. Adoracja rozpocznie się mszą św. o godz. 7.00, na którą szczególnie zapraszam dzieci z rodzicami. Zakończenie adoracji nabożeństwem majowym o godz. 20.00 i mszą św. o godz. 21.00. Dzień ten przeżyjmy pod hasłem modlitwy różańcowej do jakiej zaprasza nas Maryja w objawieniach fatimskich. Proszę o wpisywanie się na listę adoracyjną. Niech każdy odmówi tego dnia przynajmniej jedną część różańca.
  4. W piątek 26 maja Dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.
  5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w sobotę 27 maja o godz. 12.00 w kościele w Miszkowicach. Termin jest nieco przesunięty ze względu na Komunię w naszej parafii i Bierzmowanie w Lubawce.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Zapraszam do sprzątanie kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowice z nr 85, 85A i 85B..
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: ……………… Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny z Niedamirowa.

21.05.2017 – VI Niedziela Wielkanocy

Miszkowice    9.00 – ++ Marcel Szulc i Karol Chochorowski – od mamy, Daniela i babci Jadzi

Opawa         10.30 – o zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny i Marii – od dzieci z rodzinami

Miszkowice  12.00 – W intencji dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii świętej

22.05 – poniedz.    7.00 – Miszkowice: intencja wolna

20.30 – Miszkowice: Urodzinowa w intencji Ireneusza, Anny, Kamili i Tomasza o zdrowie i Boże bł. w rodzinie

23.05 – wtorek     18.00 – Miszkowice: w intencji dzieci komunijnych i ich rodzin

24.05 – środa      18.00 –Miszkowice:o szczęśliwe rozwiązanie i bł. Boże dla Agnieszki i jej rodziny   25.05 – czwartek 16.30 – Opawa:         w intencji dzieci komunijnych i ich rodzin

26.05 – piątek      18.00 – Miszkowice: w intencji Mam i Mateczek Różańcowych – od Róży św.

Michała

28.05.2017 – Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Miszkowice    9.00 – ++ Marcel  i Karol – 2 rocznica śmierci – od rodziców i siostry

Opawa         10.30 – ++ Rodzice: Jan i Aniela Talar