Autor: 5 sie 2017

06.08.2017– XVIII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Jest to też pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszam panie z Kół Żywego Różańca na zmianę tajemnic.
  2. Na wrzesień planowane jest rozpoczęcie remontu instalacji elektrycznej. Na ten cel przeznaczone będą środki z Festynu parafialnego.
  3. Festyn parafialny odbędzie się w tym roku w niedzielę 20 sierpnia w Miszkowicach  w Ogródku Jordanowskim. Tradycyjnie proszę o deklaracje pomocy i upieczenia ciasta. Potrzebujemy 1, 2  lub 3 małe trampoliny oraz 1 mały basen. W czasie festynu odbędzie się Turniej Rodzin z nagrodami. Wezmą w nim udział 4 rodziny na oczach wszystkich uczestników festynu. Mile widziane są fankluby tych rodzin. Dzisiaj do godz. 17.00 czekam na plebanii na osobiste zgłoszenia rodzin (tato, mama i dziecko w wieku od 7 do 13 lat) po 1 rodzinie z miejscowości. Turniej Rodzin odbędzie się w godz. od 16.00 do 18.00.
  4. Dziękuję za pomoc w pracach przy kościele Jerzemu Wójcikowi, Janowi Berdychowskiemu oraz Sławomirowi i Lucynie Błońskim.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: ………   Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 40 do 80.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym rodzinom: …………… Dziękuję za kwiaty wnukom Jubilatów. Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1).       Aleksandrowicz Grzegorz, zam. w Jarkowicach i  Król Renata, zam. w Jarkowicach, zapowiedź I

06.08.2017 –  XVIIII Niedziela zwykła- Święto Przemienienia Pańskiego

Miszkowice    9.00 – + Marek Dytko w rocznicę śmierci

Opawa         10.30 – 1). + Maria Giemzik – od córki     2). + Krzysztof Jeznach,

3). + brat: Kociołek Władysław,     4). ++ Król Józef i Mieczysław,      5). + Mama Zofia – od syna Janusza,     6). ++ Zofia i Marian Bocheńscy, Adam Motak,   7). ++ Willi Tille i Zygmunt Kamiński,  8). ++ Katarzyna i Piotr Wiśniowscy i Maria Nejman – od rodziny.

Miszkowice  12.00 – ++ Zofia, Stefania i Czesław Pakiet

10.08 – czwartek  12.00 – Śnieżka: Msza św. ku czci św. Wawrzyńca