Autor: 3 mar 2018

04.03.2018 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. adoracja  Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Gorzkie Żale dzisiaj w Miszkowicach o godz. 17.30.
  3. Najbliższe dwa tygodnie Drogi Krzyżowe będą odprawiane we wtorki.
  4. Skarbonka wielkopostna. Zrezygnuj w Wielkim Poście z jakiejś przyjemności i złóż ofiarę do skarbonki. Twój dar pomoże osobom starszym.
  5. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii, na tacę lub do skarbonki.
  6. Ofiary na utrzymanie zabytków Ziemi Świętej można składać do skarbony z napisem „Boży Grób”.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 12-14 marca. Poprowadzi je ks. Jacek Krasoń, proboszcz Pisarzowic. Proszę o modlitwę o dobre rekolekcje.
  8. Posiłki dla spowiedników tradycyjnie przygotowuje pani Iwona Stasikowska. Proszę parafian o wsparcie finansowe tego dzieła.
  9. Do naszej parafii do kościoła w Miszkowicach sprowadzamy relikwie św. Jana Pawła II. Wprowadzenia i zainstalowania relikwii dokona Ksiądz Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki – Metropolita Lwowski w sobotę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego, czyli 7 kwietnia bieżącego roku. Może ktoś chciałby ufundować Relikwiarz.
  10. W Opawie i Niedamirowie po 10 marca te osoby co zwykle będą zbierały po domach ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na wywóz śmieci z cmentarza. Składka będzie parę złotych wyższa.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary następującym osobom: Mirosław Pakiet i Celina Pakiet. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 101 do 125.
  12. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty następującym rodzinom: Cieśla, Dychała, Skoczeń, Wiśniowska, Król . Zapraszam kolejne trzy rodziny.

04.03.2018 –  III Niedziela Wielkiego Postu

Miszkowice    9.00 – ++ Bronisław Skoczeń

Opawa         10.30 – 1). 18 urodziny Izy Motak – od rodziców i siostry

2). + Maria Giemzik – od córki

3). + Kazimierz Lesiowski – imieninowa od żony

4). ++ Anna i Kazimierz Cyran

5). + Kazimierz Migacz – od syna z rodziną

6). + Irena Sałajczyk, Emilia i Władysław Tobiasz

7). ++ Stelmach Kazimiera, Roman i Paweł Guśtak

Miszkowice  12.00 – ++ Przywoźni: Franciszek, Teresa i Mieczysław, Brygida Szostak

06.03 – wtorek     16.00 – Opawa: Droga Krzyżowa i Komunia św.

17.30 – Miszkowice: Droga Krzyżowa i Komunia św.

07.03 – środa      16.30 – Miszkowice: w int. zmarłych polec. w wypominkach (16.00 Rożaniec)

11.03.2018 –  IV Niedziela Wielkiego Postu

Miszkowice    9.00 – ++ Tadeusz Barnowski (32 r.śm.), Rozalia i Karolina – od córki z rodziną

Opawa         10.30 – + Genowefa Kociołek – 15 r.śm. – od dzieci z rodzinami