Autor: 21 kwi 2018

22.04.2018 – IV Niedziela Wielkanocy – Powołaniowa

1. W rocznicę ogłoszenia Jana Pawła świętym – 27 kwietnia w piątek Msza św. z Litanią do św. Jana Pawła II i  ucałowaniem relikwii.
  2. Spotkanie dla dzieci komunijnych w piątek o 17.00.
  3. Egzamin dla dzieci komunijnych w sobotę od godz. 12.00.
  4. Wszystkie sprawy związane z parafią, w tym dotyczące kościoła i cmentarza proszę ustalać z księdzem proboszczem. Parafianie nie mogą sami podejmować decyzji w ważnych sprawach.
  5. Proszę o zgłoszenie się w tym tygodniu do kancelarii osób, które wymurowały groby na cmentarzu w Opawie. Wszystkie te osoby otrzymały pozwolenie od proboszcza, chodzi tylko o załatwienie formalności i wpisanie do dokumentacji cmentarza.
  6. Przypominam, że miejsca na cmentarzu należy uzgadniać w kancelarii parafialnej.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za ofiary następującym osobom: Winiarska Elżbieta, Rodzina Tasior i Skoczeń, Nowotna Marianna i Jagoda. Zapraszam w sobotę na 9.00 rodziny z Miszkowic z nr  od 41 do 50.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za ofiary następującym : Król Stanisława i Kaczor Wanda.

W Sakramentalny Związek Małżeński pragną wstąpić:

1. Justyna Mordarska, zam. w Jarkowicach i Mateusz Ligocki, zam. w Istebnej – Zap. III
  2. Justyna Radwańska, zam. w Chełmsku Śl. i Sylwester Adamczyk, zam. w Opawie – zap.I

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić ks. Proboszczowi.

22.04.2018 – IV Niedziela Wielkanocy – Powołaniowa

Miszkowice    9.00 – ++ Stanisława i Janina Ozgowicz

Opawa         10.30 – + Ostowska Henryka (11 r.śm.) – od córki z rodziną

Miszkowice  12.00 – ++ Marek Dytko, Jan i Weronika Ciostek

23.04 – poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha patrona Polski

7.00 – Miszkowice: int. wolna

25.04 – środa           18.00 – Miszkowice: int. wolna

26.04 – czwartek      16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od bratanicy Moniki Gzik

27.04 – piątek           18.00 – Miszkowice: int. wolna

28.04 – sobota          16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od pracowników firmy „Antocel”

18.00 – Miszkowice: 50 rocznica urodzin Elżbiety Król – od męża i dzieci

29.04.2018 – V Niedziela Wielkanocy

Miszkowice    9.00 – ++ Smoleń: Jan, Antoni, Maria, Hania, Jaś

Opawa         10.30 – ++ Zdzisław Wąsowicz – 3 r.śm. i Emil Wąsowicz – 3 r.śm.

Miszkowice  12.00 – 50 lecie ślubu: Rozalia i Jan Jordan – od dzieci i wnuczek