Autor: 28 kwi 2018

29.04.2018 – V Niedziela Wielkanocna

1. Od wtorku nabożeństwa Majowe pół godziny przed mszą św.
  2. W Uroczystość Królowej Polski Adoracja z Litanią Loretańską po każdej Mszy św.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca.
  4. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Wszystkie sprawy związane z parafią, w tym dotyczące kościoła i cmentarza proszę ustalać z księdzem proboszczem. Parafianie nie mogą sami podejmować decyzji w ważnych sprawach dotyczących parafii.
  7. Przypominam, że miejsca na cmentarzu  należy uzgadniać w kancelarii parafialnej.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę pani Marii Kruczek. Zapraszam w sobotę na 9.00 rodziny z Miszkowic z nr  od 51 do 70.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Czyżowicz Izabela i Dumana Monika.

W Sakramentalny Związek Małżeński pragną wstąpić:

1. Justyna Radwańska, zam. w Chełmsku Śl. i Sylwester Adamczyk, zam. w Opawie – zap.II

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić ks. Proboszczowi.

29.04.2018 – V Niedziela Wielkanocna

Miszkowice    9.00 – ++ Smoleń: Jan, Antoni, Maria, Hania, Jaś

Opawa         10.30 – ++ Zdzisław Wąsowicz – 3 r.śm. i Emil Wąsowicz – 3 r.śm.

Miszkowice  12.00 – 50 lecie ślubu: Rozalia i Jan Jordan – od dzieci i wnuczek

01.05 – wtorek          16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od siostry Małgorzaty z rodziną

02.05 – środa           18.00 – Miszkowice: w intencji zmarłych polecanych w wypominkach (17.30 R.)

03.05.2018 – czwartek – Uroczystość Królowej Polski

Miszkowice    9.00 – w intencji Róży Różańcowej św. Michała Archanioła

Opawa         10.30 – w intencji Róży Różańcowej pani Heleny Król

Miszkowice  12.00 – ++ Edward i Regina Nowak