Autor: 16 wrz 2018

16.09.2018 – XXIV Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza niedziela to 52 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu
  2. Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa w sobotę 6 października 2018 r.
  3. Pielgrzymka dzieci do Krzeszowa 7 października.
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna.
  5. Po zakończeniu i pozytywnym przyjęciu prac stratygraficznych otrzymaliśmy właśnie pozwolenie na remont instalacji elektrycznej. Obecnie będzie remontowana zakrystia, a później łowna nawa i prezbiterium.  Są już wypracowane i zapłacone roboczogodziny i materiały. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Ofiary na remont można składać w zakrystii, w kancelarii, na tacę w podpisanej kopercie lub do skarbonki z napisem „remont kościoła”.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Borys Bogusława, Lizoń Ewa, Borys Paweł. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Paprotek od nr 11 do 17.
  7. Dziękuję za sprzątanie k-ła i za kwiaty następującym osobom: Otręba Zdzisław, Jacek i Piotr. Zapraszam kolejne trzy rodziny.

16.09.2018 – XXIV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Jan Bednarz – od syna Ireneusza z rodziną

Opawa         10.30 – w int. Doroty i Stanisława Motak o zdrowie i opiekę Bożą dla nich i dla

dzieci