Autor: 17 lis 2018

18.11.2018 – XXXIII Niedziela zwykła

1. W tym tygodniu nie ma spotkań przygotowujących do Sakramentu Eucharystii i Bierzmowania.
  2. W tym tygodniu w środę kancelaria nieczynna.
  3. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę w Miszkowicach o godz. 12.00 i w Opawie o 15.00.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to dzień patronalny Liturgicznej Służby Ołtarza.
  5. Sprawozdanie finansowe i lista ofiarodawców.
  6. Dziękuję za pomoc w pracach remontowych i porządkowych w tym tygodniu następującym osobom: Dariusz Nasypany, Piotr Szymczak, Mirosław Pakiet, Krzysztof Mrówka, Krzysztof Flis.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Barbara Waligóra, Maria Kowalczyk, Bogusława Kowal oraz za ofiary na kwiaty: Teresa Zyzak, Magdalena Wąchała, Renata Frączek.  Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 98 do 115.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Cieśla, Król, Wiśniowscy.  Zapraszam kolejne trzy rodziny.

18.11.2018 – XXXIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Król: Piotr (z racji urodzin), Rozalia i Ignacy oraz Mrok Maria

Opawa         10.30 – ++ Józef  i Jan Skowrońscy

Miszkowice  12.00 – ++ Król Ignacy (8 r.śm.) – od żony i córek, ++ Ciszewski Wawrzyniec i

Marianna, Stanisław i Cecylia – od rodziny

24.11 – sobota         16.30 – Opawa: ++ Zofia (rocznica śmierci) i Jan Król

25.11.2018 – XXXIV Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Miszkowice    9.00 – + Andrzej Zbiejczyk – 4 r.śm.

Opawa         10.30 – + Jan Kociołek – r.śm.

Miszkowice  12.00 – + Jan Leśniak – 6 r.śm.