Autor: 6 kwi 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 07.04.2019 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.30 w kościele w Miszkowicach.
  3. Jutro rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Roman Borecki proboszcz Kraśnika Dolnego. Dokładny program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  4. Proszę zgłaszać chorych lub starszych, którzy chcą się wyspowiadać i przyjąć Komunię św., a nie mogą przyjść do kościoła. Wizyta u tych osób odbędzie się w środę w godz. od 11.00 do 13.00. Przyjęta w tym dniu Komunia święta jest uznana jako „Komunia Wielkanocna”.
  5. Książeczki w miarę możliwości prosimy odkładać na stolik.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Marysia Niemiec, Ewa, Kinga i Tomek Langner, Elżbieta Kochana, Halinka Majerska, Marta Król, Krystyna Król, Maria Wacławik. Zapraszam rodziny z Miszkowic z nr od 16 do 28 .
  7. Dziękuję za generalne porządki w Bożym Grobie następującym osobom: Dariusz Nasypany, Krzysztof Flis, Krzysztof Mordarski, Renata Błońska, Henryk Kurasz, Piotr Szymczak, Ferdynand Król, Mirosław Pakiet, Maria Wacławik, Mariola Tudorów, Iwona Postrożna, Ewelina Jamro.
  8. W Opawie zostało już uzupełnione nagłośnienie. Zamontowanych zostało 12 głośników, ale za jeden nie płacimy (jest z odzysku), z za drugi, dany do Miszkowic otrzymujemy zwrot kwoty 1110 zł. Po odliczeniu koszt instalacji wyniósł 12.400 zł. Jest to nagłośnienie najwyższej klasy z bardzo dobrym serwisem.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym rodzinom: . Zapraszam kolejne trzy rodziny.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić: Arkadiusz Stasikowski zam. w Opawie i Patrycja Henschke, zam. w Czerwieńsku – zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach powinien to zgłosić ks. Proboszczowi.

07.04.2019 – V Niedziela Wielkiego Postu

Miszkowice    9.00 – + Małgorzata Kur

Opawa          10.30 – 1). + Ostowska Henryka – 12 rocz. śm. – od córki  z rodziną

2). ++ Irena Sałajczyk (3 r.śm.), Emilia, Władysław, Józef Tobiasz,

3). + Jadwiga Mordarska – od Róży Heleny Król,

4). ++ Paulina i Jan Trojan – r.śm. ,

5). ++ Genowefa i Jan Kociołek – od sąsiadów,

6). ++ Stanisław i Krzysztof Jeznach,

7). ++ Wąsowicz Zdzisław i Emil – 4 r.śm,

8).++Maria i Stanisław Jamro–od wnuczki z rodziną,

9). ++ Zbiejczyk Stanisław i Andrzej – od rodziny.

Miszkowice  12.00 – Gr. (23) + Jadwiga Wacławik – od Marii Mitka

08.04 – poniedz.        16.30 – Opawa: za zmarłych z rodzin …………..

18.00 – Miszkowice: Gr. (24) + Jadwiga Wacławik – od Marii Mitka

09.04 – wtorek           16.30 – Opawa: dziękczynno – błagalna i o opiekę Matki Bożej w rodzinie