Autor: 21 kwi 2019

22.04.2019 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziękuję za przygotowanie Bożego Grobu i Ciemnicy następującym osobom: Mordarski Krzysztof, Błońska Renata, Król Halina, Rogas Marcin, Kochana Elżbieta, Kurasz Henryk, Kurasz Małgorzata, Pakiet Mirosław, Mrówka Olimpia, Paulina i Tomek, Marzec Anna, Wacławik Maria, Kowal Bogusława, Flis Krzysztof. Dziękuje wszystkim, którzy brali udział w Liturgii Wielkiego Tygodnia na czele z chórem parafialnym.
  2. Dziękuję za przygotowanie Bożego Grobu i Ciemnicy w Opawie  rodzinom z Niedamirowa. Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej z Opawy i Niedamirowa za Straż przy Bożym Grobie. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeżycia Triduum Paschalnego.
  3. Próba dla dzieci komunijnych w środę o godz. 17.00 w kościele w Opawie.
  4. Próba dla dzieci rocznicowych w czwartek w Miszkowicach o godz. 17.00.
  5. Zapraszam do sprzątania kościoła rodziny z  Miszkowic z nr od 29 do 45 w sobotę na godz. 9.00.
  6. Ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II w sobotę 27 kwietnia na Mszy św. o 18.00.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić: Arkadiusz Stasikowski zam. w Opawie i Patrycja Henschke, zam. w Czerwieńsku – zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach powinien to zgłosić ks. Proboszczowi.

22.04.2019 – Poniedziałek Wielkanocny

Miszkowice    9.00 – w intencji Bożeny z racji urodzin o potrzebne łaski, zdrowie i Boże bł.

Opawa         10.15 – Chrzest: Maria Roksana Nowakowska

Opawa         10.30 – ++ Genowefa i Jan Kociołek – od córki Oli z rodziną

Miszkowice  12.00 – ++ Kluba: Janina (8 r.śm.) i Wiesław, Błońscy Jan i Maria

24.04 – środa

18.00 – Miszkowice: ++ Stanisław i Stanisława Ozgowicz

25.04 – czwartek

18.00 – Miszkowice: + Emilia Król – w miesiąc po śmierci

26.04 – piątek

18.00 – Miszkowice: + Emilia Król – od Teresy Grus

27.04 – sobota

16.30 – Opawa: ++ Maria, Jan  i Iwona Pustułka

18.00 – Miszkowice: dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o zdrowie i Boże błogosł.

28.04.2019 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Miszkowice    9.00 – + (Ojciec) Władysław Nowak oraz (dziadkowie) Walentyna i Aleksander Nowak  – od Dylewicz Wiesławy

Opawa         10.30 – ++ z rodz. Jamro: Jan, Maria, Eugeniusz, Andrzej

Miszkowice  12.00 – + Marcel – z racji urodzin – od rodziny Chochorowskich