Autor: 25 maj 2019

26.05.2019 – VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej o godz. 12.00 w Opawie.
  2. Biały Tydzień codziennie o godz. 16.30 w Opawie.
  3. Jutro rozpoczynają się Dni Krzyżowe, podczas których Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, błaga o dobre urodzaje i modli się w intencjach głodujących.
  4. Spotkanie dla dzieci Rocznicowych i ich Rodziców w środę: o godz. 16.00 w Opawie i o godz. 18.30 w Miszkowicach. Spowiedź w sobotę: godz. 11.00 – Miszkowice, godz. 15.00 – Opawa.
  5. Kandydaci do Bierzmowania: czwartek o godz. 17.00 w Opawie i o godz. 18.30 w Miszkowicach.
  6. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Rocznica Komunii w Opawie o godz. 10.30 i w Miszkowicach o godz. 12.00.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
  8. Dziękuję panu Wiesławowi Królowi za koszenie trawy wokół kościoła w Miszkowicach.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Kowalczyk Maria, Waligóra Barbara, Zyzak Teresa, Frączek Renata, Kowal Bogusława. W tym tygodniu kościół sprzątają rodzice dzieci rocznicowych.
  2. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie kościoła w Opawie do dzisiejszej Uroczystości. Dziękuję za odnowienie głównego wejścia do kościoła i przedsionka. Jest to dar rodziców dzieci komunijnych. W tym tygodniu kościół sprzątają rodzice dzieci rocznicowych.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić: Dregan Mateusz zam. w Kowarach i Pawlik Katarzyna zam. w Jarkowicach – zap. II.

26.05.2019 – VI Niedziela Wielkanocna

Miszkowice   9.00 – w intencji Róży Różańcowej św. Michała Archanioła

Miszkowice  10.30 – w intencji Panu Bogu wiadomej

Opawa         12.00 – w intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej.

27.05 – poniedziałek

– Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Miszkowice     9.00 – w intencji Róży Różańcowej św. Urszuli Ledóchowskiej

Opawa          10.30 –