Autor: 1 cze 2019

Ogłoszenia duszpasterskie  02.06.2019

VII Niedziela Wielkanocna –

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Rocznica I-ej Komunii św. w Opawie o godz. 10.30 i w Miszkowicach o godz. 12.00.
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. Adoracja i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w czwartek o godz. 17.00 w Opawie i o godz. 18.30 w Miszkowicach.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w Miszkowicach i w Opawie pół godz. przed Mszą św.
  3. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.
  1. Dzisiaj obchodzimy w Ojczyźnie naszej Święto Dziękczynienia. W przyszłą niedzielę po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  1. Dziękuję panu Wiesławowi Królowi za koszenie trawy wokół kościoła w Miszkowicach.
  1. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła  rodzicom dzieci Rocznicowych. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 91 do 98.
  2. Dziękuję za sprzątanie i dekorowanie kościoła  rodzicom dzieci Rocznicowych. Proszę by  w tym tygodniu kościół posprzątali i zdjęli dekorację rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić: Dregan Mateusz zam. w Kowarach i Pawlik Katarzyna zam. w Jarkowicach – zap. III.

02.06.2019 – VII Niedziela Wielkanocna –

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Miszkowice     9.00 – w intencji Róży Różańcowej św. Urszuli Ledóchowskiej

Opawa          10.30 –

1). W intencji dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii,

2). ++ Emilia i Władysław Tobiasz oraz Paulina i Jan Trojan – imieninowa,

3).++Jadwiga i Henryk Mrówka, Janina i Piotr Król,

4).++Maria i Stanisław Jamro–od wnuczki z rodziną

5). ++ Guśtak: rodzice, bracia, szwagrowie, bratowa, siostrzenica, Michał Andrejczuk,

6). ++ Góral: Maria, Władysław, Zbigniew, Jan, Kiecka Jadwiga, Mazur Andrzej, Król: Piotr, Janina, Janusz, Błońska: Katarzyna, Michał, Błażej, Jan i Józef,

Miszkowice   12.00 – Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

05.06 – środa

18.00 – Miszkowice: + Błażej Król zmarły w Australii dnia 23.04.2019.

Przeżył 94 lata. Msza św. od rodziny Lewandowskich

06.06 – czwartek

16.30 – Opawa: + Marek Jamro

18.00 – Miszkowice: w int. powołań kapł. i zak., szczególnie z naszej parafii