Autor: 9 cze 2019

09.06.2019 – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  2. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30 w kościele w Miszkowicach. Na nabożeństwo przychodzą następujący kandydaci do Bierzmowania:………………………….
  1. Dziękuję panu Wiesławowi Królowi za koszenie trawy wokół kościoła w Miszkowicach.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek w ramach akcji „mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Jest to nasza pomoc dla młodzieży wyjeżdżającej na Kresy w celu porządkowania i ratowania polskich cmentarzy, a także promowania polskości na tamtych terenach i wsparcia dla Polaków tam mieszkających.
  2. W tym tygodniu kancelaria nieczynna. W sprawach pilnych proszę dzwonić na tel. komórkowy.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom:………………………… Zapraszam do sprzątania kościoła rodziny z Miszkowic z nr od 99 do 110.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła  rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.

09.06.2019 – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Miszkowice    9.00 – ++ Winiarski Jan i Aleksandra – od syna Mieczysława z rodziną

Opawa          10.30 – + Zbigniew Pietrulewicz – 3 r. śm.- od Teresy z rodziną

Miszkowice  12.00 – + Zofia Pakiet – od męża

16.06.2019 – Niedziela – Trójcy Przenajświętszej

Miszkowice    9.00 – +Jan Bednarz – imieninowa

Opawa          10.30 – + Damian Plizga – 6 r. śm.

Miszkowice  12.00 – + Jan Leśniak – imieninowa – od żony z dziećmi