Autor: 13 lip 2019

14.07.2019 – XV Niedziela zwykła

1. Spotkanie Rady Parafialnej i Komitetu Organizacji Festynu dzisiaj o godz. 18.00 na plebanii .
  2. Jubileuszowy X Festyn Parafialny odbędzie się w tym roku w niedzielę 11 sierpnia.
  3. Nauki przedmałżeńskie w sobotę o godz. 19.00 na plebanii w Miszkowicach.
  4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna w soboty o godz. 20.00- 20.30.
  5. Koncert grupy TGD 26 lipca 2019 roku o godz. 20:00 w Bazylice Mniejszej w Krzeszowie. Twórczość grupy TGD należy do gatunku pop-gospel. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Bilety na koncert można zakupić stacjonarnie w Biurze Obsługi w Krzeszowie lub online na sklep.opactwo.eu.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Wioletta Chochorowska, rodzina Kurasz, Piotr Gawenda, Lucjan Badziński. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 12 do 20.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom i rodzinom: Malisz Maria, Grochowski, Firszt, Wiśniowska, Nejman.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić: Król Piotr zam. w Miszkowicach i Ziemnik Małgorzata, zam. w Szarocinie – zap. II. Kto by wiedział o przeszkodach powinien to zgłosić ks. Proboszczowi.

14.07.2019 –  XV Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Łosiak Wanda, Władysław, Włodzimierz – od córki Stanisławy

Opawa          10.30 – ++ Jan i Krystyna Biel, Paweł Biel i przodkowie

Miszkowice  12.00 – ++ Olejnik: Paweł, Michał, Katarzyna, Maria i Józef.

13.07 – sobota         16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od Ani i Łukasza Barnach z synem

18.00 – Miszkowice: + Jadwiga Wacławik – od Antoniego Fijasa z Gdyni

21.07.2019 –  XVI Niedziela  zwykła

Miszkowice    9.00 – + Karol Chochorowski – w rocz. urodzin – od dziadków i wujka