Autor: 11 sty 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  12.01.2019

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Opłatek parafialny dzisiaj w świetlicy w Miszkowicach o godz. 16.00, podczas którego wystąpią zespoły: kolędniczy i jasełkowy.
  2. Wizyta Duszpasterska – Kolęda: poniedziałek Opawa, piątek Jarkowice, piątek Miszkowice. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i w Internecie.
  3. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna. Pilne sprawy proszę umawiać telefonicznie.
  4. W sobotę przegląd jasełek i zespołów kolędniczych trzech kultur w Krzeszowie.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Katarzyna i Janusz Osmolak. W tym tygodniu przerwa w sprzątaniu kościoła.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Bołoz Sylwia, Wiesława Jamro. Zapraszam kolejne trzy rodziny.
  7. Dziękuję rodzinie państwa Motak za wykonanie bombek na choinki jeszcze w tamtym roku.

12.01.2020 – Niedziela Chrztu Pańskiego

Miszkowice    9.00 – ++ Wanda Postrożna z d. Bielska – 6 r.śm., Eugeniusz Postrożny

Opawa          10.30 – + Bronisław Skoczeń – 2 r.śm. – od żony i córek  z rodzinami

Miszkowice  12.00 – + Stanisława Kwiatkowska – r.śm.

15.01 – środa      14.00 – Miszkowice:      w intencji Parafian

16.01 – czwartek           14.00 – Opawa:             w intencji Parafian

10.01 – piątek      14.00 – Miszkowice:      w intencji Parafian

19.01.2020 – II Niedziela zwykła