Autor: 7 mar 2020

08.03.2020 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 15.00 w kościele w Miszkowicach.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj o godz. 16.00 na plebanii. Na spotkaniu przedstawiony będzie m.in. temat otrzymania dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na kontynuację prac przy obrazie i ołtarzu głównym w kościele w Miszkowicach.
  3. Radę Ekonomiczną proszę o podejście po Mszy św. do zakrystii.
  4. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę: Miszkowice – 12.00, Opawa – 15.00.
  5. Od czwartku rozpoczną się prace na cmentarzu w Opawie dotyczące wycinki i pielęgnacji drzew. Spośród kilku firm została wybrana jedna, która przedstawiła najkorzystniejsze warunki. Prace będą prowadzone od czwartku w godz. od 8.00 do 15.00. W tym czasie cmentarz będzie zamknięty. Prace potrwają ok. 2 tygodni.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na kościół w Afryce.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary następującym osobom: Mariola Tudorów, Ewelina Jamro. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 26 do 31.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Hajduk Zdzisława, Drozd Włodzimierz, Drozd Romualda, Hajduk Kazimierz. Zapraszam pierwsze trzy rodziny z Opawy.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić: Paweł Bochenek, zamieszkały w Wysokiej i Paulina Borys zamieszkała w Paprotkach – zapowiedź I. Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien jak najszybciej zgłosić to ks. Proboszczowi.

08.03.2020 – II Niedziela Wielkiego Postu

Miszkowice    9.00 – ++ Rodzice: Maria i Michał Dudzik

Opawa          10.30 – + Zbigniew Pietrulewicz – od Oli z rodziną

Miszkowice  12.00 – + Migacz Edward – r. śm.

11.03 – środa

18.00 – Miszkowice: + Aurellia Nowak-Pochylska – od Wojtka i Iwony

12.03 – czwartek

16.30 – Opawa: + Jadwiga Mordarska – 1 r.śm.

13.03 – piątek

16.30 – Opawa: + Teresa Guśtak – od rodziny Janiszewskich, Mróz i Kruszewskich