Autor: 30 mar 2020

Uwaga!: w aktualnościach są podane posługi liturgiczne, które można wypełniać w czasie Mszy św. kartki z tymi posługami znajdują się przy wejściu do kościoła. Kartkę trzymamy przy sobie całą Mszę. Po liturgii odkładamy na miejsce. Osoby wypełniające posługi nie są liczone jako uczestnicy Mszy św.

====================================================================

Bóg nie jest bogiem karzącym. Bóg cały jest Miłością i Miłosierdziem. Ale dał nam wolną wolę. Możemy czynić zło i potem odczuwamy jego skutki. Koronawirus nie jest dziełem Boga; jest dziełem szatana, albo ludzi którzy są mu oddani. Bóg nie chce śmierci grzesznika. Chce nas uratować. Ona jest Dobrocią. Ma władzę nad złym duchem. Diabeł najbardziej boi się Eucharystii. Będzie robił wszystko, żeby ludzi od niej odciągnąć. Jednak Eucharystia ciągle będzie się odbywać. Ofiara Jezusa trwa nieustannie po wszystkie dni aż do skończenia świata.

====================================================================