Autor: 10 kwi 2020

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedłużono zakaz udziału we Mszy św. dla grup większych niż 5 osób aż do 19 kwietnia.

Intencje Mszy św. będą odprawiane normalnie przy udziale 5 osób.

Można też wycofać intencje i przenieść na inny termin.

I tak przyszło nam w tym roku przeżywać pokutnie Święta Wielkanocne. Jest to okazja doświadczenia Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa w odmienny sposób. Z czasem powszednieje to co ma charakter powtarzalny i stabilny. Tak może się też dziać z praktykami religijnymi. Wykorzystajmy ten czas, aby ożywić relacje z Bogiem.

Ponieważ nie możemy uczestniczyć w liturgii, wykorzystajmy ten czas przynajmniej na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu idąc do kościoła, na spowiedź i przyjęcie Komunii św. Można w tym celu przyjść do kościoła w ciągu całego dnia. Dla osób idących wypełnić ważne dla ich życia czynności religijne jest zwolnienie z zakazu poruszania się.

Dobrze by było zadzwonić do mnie przed wyjściem, czy jestem. tel. 692 473 145.

Dziękuję za wszystkie gesty życzliwości i pomocy. Pamiętam w modlitwie.

Pozdrawiam. Niech Pan Bóg Wam błogosławi!

ks. Wiesław, proboszcz.

============================================================================