Autor: 18 lip 2020

19.07.2020 – XVI Niedziela zwykła

1. Za tydzień 26 lipca będziemy obchodzić święto św. Krzysztofa patrona kierowców. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i możliwość nabycia breloczków itp. rzeczy ze św. Krzysztofem. Tego dnia na Podlesiu w Lubawce Msza św. o godz. 17.00. W tym dniu proszę można parkować pojazdy także na trawnikach wokół plebanii.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  3. W najbliższą sobotę kancelaria parafialna nieczynna. Sprawy pilne proszę załatwiać telefonicznie.
  4. Dziękuję panu Wiesławowi Królowi za wykoszenie trawy wokół kościoła i plebanii.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiary i kwiaty następującym osobom: Wacławik Maria, Mucha Elżbieta. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 125 do 135.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Monika Dumana, Izabela Czyżowicz, Genowefa Czyżowicz, Maria Zbiejczyk. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne trzy rodziny z Opawy.

19.07.2020 – XVI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 –  ++ Stefan i Felicyta Majerscy – r. śm.

Opawa           10.30 – 50 rocznica urodzin Elżbiety i Wiesława Król   oraz 50 r. śm. dziadka +Marcina

Miszkowice  12.00 – + Karol Chochorowski – z racji urodzin – od dziadków

26.07.2020 – XVII Niedziela zwykła